GOonline został zaprojektowany tak, aby się zmieniać wraz z preferencjami użytkowników i bez przerw technicznych na aktualizacje – wyjaśnia BNP Paribas. Co ważne GOonline jest rozwiązaniem gotowym do implementacji w „chmurze”.

Weź Kredyt na dowolny cel do 200 tys. W BNP PARIBAS

GOonline – nowa bankowość internetowa od BNP Paribas

Panel klienta w GOonline

W GOonline bank stawia na układ treści w postaci kafelków. Główny panel, który ukazuje się użytkownikom tuż po zalogowaniu, to miejsce, w którym klient zobaczy zindywidualizowaną wersję serwisu. Nie musi dodatkowo klikać, żeby sprawdzić saldo na głównym koncie ROR, środki na karcie kredytowej czy kwotę kredytu pozostającą do spłacenia.

Historia transakcji

Poniżej użytkownik znajdzie odbiorców, którym najczęściej przelewa pieniądze. Do ponowienia transakcji wystarczy jedno kliknięcie, które skieruje wprost do wypełnionego formularza przelewu. Klient będzie mógł zatem bez straty czasu przelać pieniądze, spłacić kartę kredytową czy uregulować płatności na Allegro. Jeszcze niżej, ale w miejscu wciąż widocznym bez scrollowania, znajdziemy historię transakcji.

nawet 200 tys. na dowolny cel? Kliknij tu!

Nowa bankowość internetowa

Będzie też nowa bankowość mobilna

Pierwsza grupa klientów już dzisiaj otrzyma dostęp do nowego systemu transakcyjnego. Kluczową datą będzie jednak listopad. To wtedy rozpocznie się migracja klientów Raiffeisen Bank Polska (przejętego przez BNP Paribas). Bank chce, aby do tego czasu dostęp do GOonline miało około 200 tys. aktywnych użytkowników bankowości internetowej. Po migracji klientów Raiffeisena dostęp do nowego serwisu otrzymają kolejni klienci.

Z kolei już we wrześniu BNP Paribas pokaże nową wersję aplikacji mobilnej. Ma ona wyglądać bardzo podobnie do serwisu transakcyjnego. Mamy też dobrą wiadomość dla tych klientów, którzy lubią bankować mobilnie, ale za pomocą serwisu transakcyjnego – GOonline ma być w pełni responsywne, dzięki czemu będzie można z niego wygodnie korzystać także na smartfonie.

Tak naprawdę ciężko tutaj mówić o rewolucji – to co zaproponował BNP Paribas jest już dostępne w większości dużych banków działających w Polsce. Na pewno jest to duża poprawa w porównaniu do obecnego systemu Pl@net, ale na tle rynku ciężko mówić o przełomowym wdrożeniu. Dla klientów BNP Paribas będzie to jednak dobra zmiana. Co ważne osoby przyzwyczajone do starego systemu wciąż będą mogły z niego korzystać – nawet po wypróbowaniu GOonline.