Partner serwisu Visa dla biznesu

BNP Paribas zamyka system Planet. Wszyscy klienci przejdą do GOonline już 22 maja

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
#Bankowość#BNP Paribas
Opublikowano: 18 maja 2020, 10:08 Aktualizacja: 21 maja 2020, 16:09

Do 22 maja wszyscy użytkownicy bankowości internetowej BNP Paribas będą już korzystać z GOonline, a system Planet dla klientów indywidualnych zostanie wyłączony.

BNP Paribas przenosi klientów BGŻ Optima do GOonline i GOmobile

GOonline to system bankowości internetowej uruchomiony przez BNP Paribas pod koniec lipca 2019 roku. Jest on dostępny dla wszystkich klientów indywidualnych od listopada zeszłego roku. Można się do niego zalogować przy użyciu tego samego loginu co do systemu Planet.

Wszyscy klienci indywidualni BNP Paribas przejdą do GOonline do 22 maja

W GOonline użytkownicy mogą w łatwy i intuicyjny sposób znaleźć informacje, które były dostępne w poprzednim systemie, m.in. historię rachunku, a także stałych odbiorców i szablony płatności zdefiniowane w Pl@net. Wyłączenie starego systemu nie będzie miało żadnego wpływu na użytkowanie aplikacji mobilnej GOmobile. Nowy system nie ma połączenia z systemem BiznesPl@net, do którego osoby korzystające z rachunku firmowego będą logować się odrębnie – czytamy w komunikacie.

GOonline pozwala na szybki dostęp do najważniejszych produktów bankowych, które widoczne są od razu po zalogowaniu, a komunikat w bocznym panelu przypomni o dacie najbliższych płatności cyklicznych – wyjaśnia BNP Paribas.

W nowym systemie można wygodnie zlecać przelewy, sprawdzić wysokość i termin spłaty najbliższej raty kredytu, aktywować kartę, zmienić PIN, modyfikować limity płatności kartą, a także bez wizyty w oddziale zmienić swoje dane adresowe. W nowej bankowości internetowej można również skorzystać z dodatkowych udogodnień, jak np. rozłożenie na raty spłaty karty kredytowej czy poprzez czat bezpośrednio skontaktować się z doradcą.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

bnp-paribas-zamyka-system-planet-wszyscy-klienci-przejda-do-goonline-juz-22-maja