Carrefour Polska, w ramach swojego portfela usług około zakupowych, wspólnie z bankiem BNP Paribas, oferuje klientom kartę kredytową Wirtualna Carrefour Mastercard. Aby skorzystać z oferty 10 rat 0%, należy wykonać kilka prostych kroków. Jeśli do tej pory klient nie posiadał karty kredytowej Wirtualna Carrefour Mastercard, powinien zawnioskować o nią w aplikacji Mój Carrefour.

Zakupy ratalne od Carrefoura i BNP Paribas

Po wyrobieniu karty należy dokonać nią płatności za dowolne zakupy o wartości minimum 200 złotych zrobione w sklepie stacjonarnym Carrefour lub na stronie carrefour.pl. Po zrealizowaniu zakupów wystarczy zalogować się w swojej aplikacji bankowej i wybrać kartę, którą została dokonana płatność. W ostatnim kroku należy przejść do zakładki “Rozłóż na raty”, a następnie wybrać “Plany promocyjne” i zaznaczyć opcję “Raty 0%”. Wybrana płatność zostanie rozłożona na 10 rat 0%.

Cały proces wnioskowania o kartę kredytową Wirtualna Carrefour Mastercard jest zdalny. Podpisanie umowy jest elektroniczne, a z karty można korzystać natychmiast po wejściu w życie umowy, ponieważ jest ona wydawana wyłącznie w formie cyfrowej. Posiadacze i użytkownicy tej karty mogą skorzystać w Carrefour również z promocji: „Kupon rabatowy w aplikacji Mój Carrefour dla klientów płacących kartą kredytową Carrefour Mastercard – do 10% w postaci e-bonu” i „Rabat do 2%” na paliwo, co pozwala im na dodatkowe oszczędności przy zakupach w sklepach i na stacjach paliw tej sieci.

Organizatorem akcji 10 rat 0% z kartą kredytową Wirtualna Carrefour Mastercard jest BNP Paribas Bank Polska. Sprzedaż premiowa „Raty 0% w Carrefour” obowiązuje od 1 grudnia 2023 roku przez czas nieokreślony – czytamy w komunikacie.