Partner serwisu Visa dla biznesu

Cashap wygrał warszawską edycję CEE Unlimited

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 3 października 2019, 17:09 Aktualizacja: 3 października 2019, 17:09

Startup Cashap oferujący mobilne płatności dla nastolatków, wygrał warszawską edycję CEE Unlimited. W konkursie pitchingowym dla obiecujących startupów fintech został uznany za najlepiej prezentujący się młody biznes w naszym kraju.

Cashap

W ramach wygranej Cashap został zaproszony na The Investors Day 19 w Wiedniu, gdzie weźmie udział w finałowym konkursie wraz z 7 startupami z innych państw regionu i powalczy o 50 000 EUR.

– Wyróżnienie przyznane nam podczas warszawskiej edycji CEE Unlimited dowodzi unikalnego charakteru naszego rozwiązania dla nastolatków. Jest też potwierdzeniem potencjału biznesowego aplikacji, która jest w pełni skalowalna i gotowa do implementacji na zagraniczne rynki. Liczymy, że efektem spotkania w Wiedniu będzie pozyskanie kolejnej rundy finansowania – komentuje Marta Kaleńska, CEO Cashap.

8 krajów, 8 wydarzeń, 50 tys. EUR nagrody

CEE Unlimited jest stosunkowo nowym, europejskim projektem, który dąży do stworzenia ekosystemu międzynarodowej i międzybranżowej współpracy w zakresie budowania przewag konkurencyjnych starego kontynentu. Pierwszą inicjatywą jest cykl spotkań, które ułatwiają kontakty potencjalnych inwestorów z różnych branż z przedstawicielami  najbardziej obiecujących startupów na różnym etapie ich finansowania.

Cykl składa się z serii 8 wydarzeń, każde w innych kraju: Bułgarii, Czechach, Chorwacji, Węgrzech, Polsce, Rumunii, Słowenii i Austrii. Na spotkania zapraszani są aniołowie biznesu, fundusze VC i CVC, a także gracze wspierający lokalne środowiska inwestycyjne oraz politycy. Zwieńczeniem projektu jest The Investors Day 19, który zgromadzi ponad 200 inwestorów Europy Środkowo-Wschodniej i krajów niemieckojęzycznych, polityków oraz przedstawicieli wyróżnionych startupów.

Startup Cashap powstał z myślą o nastolatkach między 13. a 17. rokiem życia. Można w niej zbierać i oszczędzać pieniądze na konkretne cele, a także robić zakupy. Płaci się bezpośrednio środkami zebranymi w Cashap – nie trzeba mieć konta bankowego ani karty płatniczej.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

cashap-wygral-warszawska-edycje-cee-unlimited