Partner serwisu Visa dla biznesu

CityBee pozwoli wypożyczać busy osobowe na minuty

Fintek
Fintek
#Elektromobilność
Opublikowano: 13 września 2019, 10:40 Aktualizacja: 13 września 2019, 11:07

CityBee poszerza swoją ofertę o zupełnie nowy dla polskich użytkowników rodzaj usługi carsharingu – wynajem busów osobowych na minuty. 9-osobowe toyoty Proace Verso na początku poszerzą flotę w Warszawie (17 samochodów) oraz w Gdańsku (12 samochodów).

CityBee pozwoli wypożyczać busy osobowe na minuty

CityBee to spółka oferująca usługi carsharingu, a mieszkańcy Warszawy mogą kojarzyć ją także z możliwości wynajmu elektrycznych hulajnóg na minuty.

Busy osobowe od CityBee

Busy osobowe mają być dobrym rozwiązaniem na objazdowe wycieczki po mieście lub jako transport na dworzec. Sprawdzą się także w dłuższych wyjazdach po Polsce. Przy wynajmie 9-osobowych busów dostępna jest, tak jak przy dostawczakach, opcja „free floatingu”, umożliwiająca podróż samochodem do innego miasta, gdzie dostępne są auta 9-osobowe CityBee i zakończenie tam wynajmu bez dodatkowych opłat. Dla wygody użytkowników strefy parkowania busów są bardzo obszerne, znajdują się w najważniejszych punktach miast.

Stawki za czas użytkowania są zróżnicowane w zależności od długości wynajmu i wynoszą: 0,99 zł za minutę, 49 zł za godzinę, 219 zł za dzień lub 1199 zł za tydzień oraz 2499zł za miesiąc. Do tych opłat należy jeszcze dodać 0,99gr za każdy przejechany kilometr. Co najważniejsze, paliwo, ubezpieczenie, parking oraz inne koszty techniczne są już wliczone w cenę.

Nowe toyoty Proace Verso mają 9 komfortowych miejsc siedzących oraz pojemny bagażnik o maksymalnej objętości 1300l. Wszystkie auta są wyposażone w kamerę cofania i czujniki z przodu i tyłu, które ułatwią manewrowanie. Posiadają klimatyzację, sterowanie głośnością multimediów bezpośrednio z kierownicy, dotykowy ekran w konsoli środkowej oraz możliwość podłączenia swojego telefonu przez Bluetooth. Samochody wyposażone są dodatkowo w uchwyt samochodowy na smartfon oraz ładowarki z trzema końcówkami (USB typu C, microUSB i Lightning).


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

citybee-pozwoli-wypozyczac-busy-osobowe-na-minuty