Nowa placówka jest czynna w godzinach pracy galerii, czyli od godz. 10 do 22, również w soboty i niedziele handlowe – czytamy w komunikacie Credit Agricole.

Credit Agricole otwiera placówki w centrach handlowych

Oddział banku w centrum Manufaktura jest szóstą bezgotówkową placówką Credit Agricole w Polsce. Nie ma w niej kas, a doradcy nie przyjmują ani nie wypłacają gotówki. Klienci mogą to zrobić samodzielnie w strefie samoobsługowej – we wpłatomatach i bankomatach. Doradcy bankowi mają mieć dzięki temu więcej czasu na załatwianie bardziej skomplikowanych spraw klientów i przygotowywanie dla nich indywidualnie dopasowanej oferty. Będą też uczyć klientów bezpiecznego korzystania z narzędzi bankowości elektronicznej i mobilnej – wyjaśnia Credit Agricole.

Warto dodać, że od stycznia we wszystkich placówkach Credit Agricole, a także w telefonicznym Contact Center banku, niesłyszący klienci mogą porozumiewać się z obsługą przy pomocy systemu zdalnego tłumaczenia języka migowego Migam. W 10 placówkach w największych miastach Polski zainstalowane zostały także pętle indukcyjne, ułatwiające kontakt z doradcą osobom korzystającym z aparatów słuchowych.

Dodatkowo od sierpnia spotkanie z doradcą Credit Agricole można zarezerwować w aplikacji mobilnej Booksy. Już w 2021 roku umawianie spotkań przez aplikację ma być dostępne we wszystkich placówkach w Polsce.