Credit Agricole wprowadził w pełni zdalny proces otwierania Konta Biznes dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz rolników indywidualnych. Rozwiązanie jest dostępne dla przedsiębiorców i rolników posiadających aktualne dane w bazach rejestrowych CEIDG i GUS.

Zdalne otwieranie rachunków dla przedsiębiorców w Credit Agricole

Do uruchomienia konta wystarczy urządzenie mobilne z aparatem, dowód osobisty i połączenie z internetem. Bank wykorzystuje nową technologię umożliwiającą potwierdzenie tożsamości użytkownika za pomocą biometrii twarzy oraz weryfikację autentyczności dowodu osobistego.

Klienci, którzy zdecydują się na założenie Konta Biznes za pomocą nowej aplikacji, będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji ważnej do 31 marca br. Za prowadzenie konta nie będą pobierane opłaty przez 12 miesięcy. Aplikacja dostępna jest dla klientów w sklepach App Store i Google Play. Cały proces zakładania konta odbywa się zdalnie.

Aplikacja CA24 Otwórz Konto Biznes to kolejny krok w kierunku automatyzacji procesów bankowości w Credit Agricole. W grudniu 2019 r. bank wprowadził taką funkcjonalność dla klientów indywidualnych. W przyszłości obydwa programy będą zintegrowane z bankowością mobilną banku.

Konta dla klientów biznesowych i rolników oferowane przez Credit Agricole wyposażone są w szereg udogodnień ułatwiających zarządzanie finansami, od nowoczesnego eBanku, po przez aplikację mobilną CA24 Mobile do zarządzania kontem firmowym, płatnościami, oszczędnościami i kredytami, po usługi takie jak Google Pay i Apple Pay – czytamy w komunikacie.