Rozwiązania Beesafe będą dostępne dla agentów CUK w sprzedaży zdalnej. „Nawiązanie współpracy z Beesafe to nowe możliwości sprzedażowe dla naszych doradców. Zyskali oni dostęp do kolejnego produktu, który z łatwością mogą oferować klientom na odległość – co jest szczególnie ważne w czasach pandemii” – komentuje Przemysław Grabowski Członek Zarządu CUK Ubezpieczenia.

Insurtech Beesafe łączy siły z CUK Ubezpieczenia

Beesafe oferuje klientom kalkulator, który pozwala na szybkie przeliczenie składki za ubezpieczenie pojazdu (OC i AutoCasco). Insurtech udostępnia także ubezpieczenia NNW, sprzętu sportowego, czy bagażu. CUK Ubezpieczenia nawiązał współpracę z marką i jako jedyna multiagencja na rynku oferuje klientom i agentom dostęp do oferty Beesafe – czytamy w komunikacie.

Zakup produktów marki Beesafe jest dostępny nie tylko za pośrednictwem doradców CUK, ale także w kalkulatorze online, aplikacji i strefie klienta. Ma to być doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie chcą wychodzić z domu albo nie mają czasu na spotkanie online z doradcą. Formalności są ograniczone do minimum, a przeliczenie składki OC i AC zajmuje tylko 2 minuty.  Cały proces zakupowy można przeprowadzić z poziomu smartfona.

Beesafe opiera swoje rozwiązanie na chmurze Microsoft Azure, dzięki czemu ma oferować najszybszy kalkulator OC/AC na rynku.

Zachęcamy także do lektury wywiadu z Rafałem Mosionkiem,CEO Beesafe. Porozmawialiśmy między innymi o rozwoju branży insurtech oraz o nowych projektach rozwijanych na rynku.

/RT