Partner serwisu Visa dla biznesu

Darmowy terminal przez 3 miesiące. Promocja od eService

Fintek
Fintek
#Płatności
Opublikowano: 29 listopada 2019, 10:15 Aktualizacja: 29 listopada 2019, 12:21

eService rusza z akcją promocyjną „Black Friday & Cyber Monday w eService”. Każdy przedsiębiorca, który między 29 listopada a 2 grudnia zamówi terminal płatniczy w tej ofercie otrzyma specjalną zniżkę na wynajem urządzenia. Terminal będzie darmowy przez okres 3 miesięcy.

Darmowy terminal przez 3 miesiące. Promocja od eService

To atrakcyjna propozycja przede wszystkim dla tych przedsiębiorców, którzy nie spełniają wymogów niezbędnych do otrzymania dofinansowania terminali w Programie Polska Bezgotówkowa, to znaczy już posiadają lub w ciągu ostatnich 12 miesięcy posiadali terminal płatniczy.

eService ze specjalną promocją z okazji Black Firday

Promocja eService zapewnia obniżenie opłaty za wynajem terminali w ten sposób, że za pierwsze cztery miesiące wynajmu, użytkownicy zapłacą w sumie równowartość opłaty za jeden miesiąc. Oznacza to, że koszt użytkowania terminali w ciągu pierwszych trzech miesięcy wynosi 0 zł.

Aby otrzymać terminale płatnicze w promocji, wystarczy pomiędzy 29 listopada (Black Friday), a 2 grudnia (Cyber Monday) złożyć zamówienie, a następnie w ciągu 10 kolejnych dni dopełnić formalności niezbędnych do zawarcia umowy. Zamówienie można złożyć między innymi na stronie eService.  Z promocyjnych warunków zawarcia umowy można skorzystać także podpisując umowę z przedstawicielami handlowymi firmy – czytamy w komunikacie.

Według danych Picodi na zakupy w okresie Black Friday i Cyber Monday zdecyduje się 6,7 mln Polaków, którzy w sumie wydadzą około 2,3 mld złotych.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

darmowy-terminal-przez-3-miesiace-promocja-eservice