Partner serwisu Visa dla biznesu

Degiro zapowiada zmiany w platformie inwestycyjnej

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 1 października 2019, 19:29 Aktualizacja: 1 października 2019, 19:29

Degiro zapowiedziało wdrożenie nowej odświeżonej platformy inwestycyjnej. Dojdzie do ujednolicenia aplikacji z wersją na komputer, wprowadzenie trybu ciemnego, poprawienie czytelności strony, a także dodanie komunikatów o akcjach wartych uwagi.

Degiro

Degiro to holenderski broker inwestycyjny, który umożliwia relatywnie tanie inwestowanie w akcje na światowych rynkach (0,5 EUR za transakcje w USA), w tym NYSE, NASDAQ czy LSE. Z usług firmy korzysta 400 tys. inwestorów na całym świecie, w tym z Polski. Firma właśnie zapowiedziała odświeżenie swojego serwisu transakcyjnego i aplikacji mobilnej. Ma być czytelniej i wygodniej.

Ujednolicenie aplikacji i wersji na komputer

Degiro w końcu ujednolici aplikację mobilną z wersją desktopową. Inwestorzy znają ten problem – otóż korzystając z aplikacji mobilnej nie mają oni dostępu do kilku dosyć istotnych funkcji, co niestety wiązało się z koniecznością przełączania na wersję desktopową. Teraz nie będzie to konieczne.

Kolejna zmiana to wprowadzenie powiadomień o akcjach wartych uwagi. Nowa platforma będzie prezentować przegląd „akcji wartych obserwowania”, czyli tych przedsiębiorstw, o których głośno w mediach, są popularne wśród inwestorów lub maja związek z IPO.

Degiro wprowadzi tryb ciemny

Degiro nawiązało współpracę z dodatkowym dostawcą danych, co umożliwi wprowadzenie m.in. kalendarza dywidend. Prócz tego wprowadzony zostanie tryb ciemny oraz możliwość personalizacji platformy – klienci będą mieć możliwość wyboru jakie dane chcą widzieć.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

degiro-zapowiada-zmiany-w-platformie-inwestycyjnej