Wydarzenie odbyło się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie. Byliśmy świadkami wielu różnorodnych warsztatów, spotkań networkingowych oraz sesji pytań i odpowiedzi do osób prowadzących warsztaty. Fintek.pl był patronem medialnym wydarzenia.

Design Thinking Fest w Warszawie

Podczas tej edycji odbyła się mini-sesja, sprawdzająca, po jakie pytania sięgnąć, aby pomóc uczestnikom/uczestniczkom zmienić perspektywę i wpadać na nowe użyteczne rozwiązania. Poznaliśmy i praktycznie przećwiczyliśmy także metody prototypowania ze wskazaniem ich roli w procesie design thinking, wzmocniliśmy kreatywne postawy do tworzenia innowacji w zespołach.

Uczestnicy pracowali na warsztatach wokół psychologii twórczości, wyciągali wnioski z etapu prototypowania, analizowali i sprawdzali narzędzia design thinking oraz dzielili się wiedzą i doświadczeniami m.in. z obszaru wartości firmy, ale także architektury i socjologii.  Wydarzenie podsumowano rozmową i pytaniami do prowadzących.

Przed nami kolejne edycje, szczegóły oraz terminy: designthinkingfest.pl. Najbliższe spotkanie odbędzie się w Poznaniu. Poniżej przedstawiamy materiały z 3. edycji Design Thinking Fest.