Partner serwisu Visa dla biznesu

Podsumowanie 3. edycji Design Thinking Fest

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
Opublikowano: 5 marca 2019, 21:52 Aktualizacja: 20 lutego 2020, 15:53

Każda edycja Design Thinking Fest ma być inna i wyjątkowa. 3. edycja Design Thinking Fest była edycją prototypów, efektywnych burz mózgów oraz świetnych spotkań.

Podsumowanie Design Thinking Fest

Wydarzenie odbyło się w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie. Byliśmy świadkami wielu różnorodnych warsztatów, spotkań networkingowych oraz sesji pytań i odpowiedzi do osób prowadzących warsztaty. Fintek.pl był patronem medialnym wydarzenia.

Design Thinking Fest w Warszawie

Podczas tej edycji odbyła się mini-sesja, sprawdzająca, po jakie pytania sięgnąć, aby pomóc uczestnikom/uczestniczkom zmienić perspektywę i wpadać na nowe użyteczne rozwiązania. Poznaliśmy i praktycznie przećwiczyliśmy także metody prototypowania ze wskazaniem ich roli w procesie design thinking, wzmocniliśmy kreatywne postawy do tworzenia innowacji w zespołach.

Uczestnicy pracowali na warsztatach wokół psychologii twórczości, wyciągali wnioski z etapu prototypowania, analizowali i sprawdzali narzędzia design thinking oraz dzielili się wiedzą i doświadczeniami m.in. z obszaru wartości firmy, ale także architektury i socjologii.  Wydarzenie podsumowano rozmową i pytaniami do prowadzących.

Przed nami kolejne edycje, szczegóły oraz terminy: designthinkingfest.pl. Najbliższe spotkanie odbędzie się w Poznaniu. Poniżej przedstawiamy materiały z 3. edycji Design Thinking Fest.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

design-thinking-fest-podsumowanie