Partner serwisu Visa dla biznesu

Dineout Poland – nowa aplikacja do rezerwowania stolików

Fintek
Fintek
#Technologie
Opublikowano: 20 stycznia 2020, 17:45 Aktualizacja: 20 stycznia 2020, 17:49

Dzięki aplikacji Dineout Poland w ciągu kilku sekund można dokonać rezerwacji stolika w ulubionym lokalu i cieszyć się spotkaniem w gronie znajomych.

Dineout

Dineout Poland pozwala na rezerwację stolika online we wskazanym terminie za pomocą kilku kliknięć. W aplikacji znajdują się również informacje o promocjach oferowanych w lokalu oraz program lojalnościowy.

Na razie tylko 55 restauracji

Użytkownik w momencie dokonywania rezerwacji może wybrać preferowane miejsce, na przykład w ogródku lub konkretnej sali restauracji. Może również od razu zaznaczyć konieczność skorzystania z krzesełka dla dziecka lub poinformować o urodzinowym charakterze organizowanego spotkania.W oddzielnej zakładce prezentowane są specjalne oferty restauracji, które zainteresują szczególnie odkrywców nowych smaków, chętnie uczestniczących w kulinarnych eventach. Użytkownicy znajdą tu również informacje o restauracjach serwujących aktualnie menu degustacyjne.

Aktualnie z aplikacji mogą korzystać mieszkańcy Warszawy i Krakowa. Obecnie prace skupiają się na zwiększeniu liczby dostępnych lokali – w Warszawie za pośrednictwem apki można zarezerwować stolik w 52 restauracjach, a w Krakowie – w trzech. Oferta zatem na razie jest bardzo skromna. Aplikacja jest dostępna w Google Play i App Store.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

dineout-poland-nowa-aplikacja-do-rezerwowania-stolikow