Przedsiębiorcom został już niespełna miesiąc na wymianę starych kas fiskalnych. Od 1 lipca obowiązek używania kas rejestrujących on-line wszystkie transakcje dotyczyć będzie także podmiotów prowadzących działalność usługową jako kosmetyczki, fryzjerzy, lekarze i stomatolodzy, prawnicy, branża budowlana, a także siłownie oraz kluby fitness.

Wygoda i bonus pieniężny

Nowoczesne kasy fiskalne online, oprócz spełniania wymogów określonych przez Ministerstwo, zapewniają też współpracę z terminalami płatniczymi obsługującymi płatności bezgotówkowe towarzyszące rejestrowanym transakcjom. Połączenie tych urządzeń umożliwia zmniejszenie liczby operacji związanych z obsługą sprzedaży, a także ograniczenie czasu i zużycia materiałów eksploatacyjnych.

eService we współpracy z dostawcami kas fiskalnych, przygotował ofertę „Odbierz bonus”. Korzystający z niej przedsiębiorcy otrzymają pomoc w wyborze kasy fiskalnej, zamówią współpracujący z nią terminal płatniczy, a co najważniejsze zdążą wymienić kasę w terminie, zyskując dodatkowo premię pieniężną.

– Akcja „Odbierz bonus” to ułatwienie wymiany kasy fiskalnej i premia pieniężna za skorzystanie z usług eService. Połączenie kasy z terminalem umożliwia jednoczesną rejestrację transakcji handlowej oraz automatyczną obsługę płatności kartą. W efekcie, niemal o połowę skraca czas trwania tych czynności i obniża ryzyko pomyłki przy ich wykonywaniu – powiedziała Joanna Seklecka, Prezes Zarządu eService.

Oferta „Odbierz bonus” jest adresowana zarówno do przedsiębiorców chcących skorzystać z dofinansowania na terminal płatniczy w Programie Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego  Polska Bezgotówkowa, jak i pozostałych. Aby z niej skorzystać wystarczy zarejestrować się na stronie eService i podpisać umowę na terminal.