Produkty objęte nową ofertą ekspresowych dostaw oznaczono informacją „Dostarczymy dziś”. Obecnie z usługi dostawy tego samego dnia mogą skorzystać mieszkańcy aglomeracji warszawskiej, katowickiej, Łodzi, Poznania, Wrocławia i Krakowa.

Ekspresowa dostawa zakupów z Media Markt

Koszt przesyłki ekspresowej to 14,99 zł. Zamówienia złożone w dniu roboczym do godziny 11.30 zostaną dostarczone w godzinach 18.00-22.00. Dla mieszkańców aglomeracji warszawskiej dostępne są dwie opcje:

  • zamówienie złożone do godz. 11.30 zostanie zrealizowanie w godz. 14.00 – 17.00,
  • zamówienie złożone do godz. 15.30 zostanie zrealizowane w godz. 18.00 – 22.00.

Już wkrótce usługa dostawy tego samego dnia będzie dostępna w kolejnych 7 miastach – zapewnia Media Markt. Klienci, którzy wolą osobiście odebrać zamówienie, mogą to zrobić w wybranym sklepie stacjonarnym już 55 minut od złożenia zamówienia, jeżeli towar jest tam dostępny.

W komunikacie Media Markt przypomina także o innych usługach, z których mogą skorzystać jego klienci. Chodzi między innymi o instalację, pierwsze uruchomienie i konfigurację urządzeń, podłączenie sprzętu AGD do sieci gazowej, elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. W sklepie można również zawrzeć umowę o usługi sieci Orange i Telewizji NC+, zabezpieczyć urządzenia mobilne folią lub szybą ochronną oraz skorzystać z punktu napraw ekspresowych, aby wymienić baterię, wyświetlacz lub dokonać innej, drobnej naprawy smartfona.

Dostawy tego samego dnia udostępniło także Allegro – w lipcu 2019 roku. Taką opcję znajdziemy u sprzedawców, którzy udostępnią metodę dostawy Kurier X-press. Niestety nie jest tanio. Za ekspresową dostawę trzeba zapłacić 22,90 zł przy płatności z góry i 25,70 zł w przypadku płatności przy odbiorze. Waga jednej paczki nie może przekraczać 30 kilogramów.