Nowy produkt łączy funkcje kasy fiskalnej z terminalem płatniczym i jest przenośny. Kasoterminal zapewnia płatności najpopularniejszymi rodzajami kart oraz Google Pay i Apple Pay. Na stronie Elzab czytamy, że jest to pierwsze tego typu urządzenie pracujące na Androidzie.

K2 Pay Online – nowy kasoterminal od Elzab

Kasoterminal K2 Pay Online jest dostępny w abonamencie już od 89,99 zł miesięcznie – jeśli użytkownik zapłaci wcześniej 799 PLN za drukarkę. Jeśli nie chcemy ponosić kosztów drukarki, możemy skorzystać z oferty abonamentowej w wysokości 109 zł miesięcznie. W przypadku podpisywania umowy na okres 24 miesięcy konieczne będzie także uiszczenie opłaty aktywacyjnej. Przy dłuższym zobowiązaniu nie ma już takiego obowiązku.

Nowe urządzenie od Elzab funkcjonuje w oparciu o system operacyjny Android. Korzysta z łączności bezprzewodowej WiFi/GSM oraz komunikuje się z Centralnym Repozytorium Kas. Kasoterminal posiada ekran dotykowy, obsługuje karty zbliżeniowe, chipowe oraz te z paskiem magnetycznym.

Na stronie Elzab czytamy, że posiadacze K2 Pay Online mogą korzystać z aplikacji sprzedażowej oraz z dostępu do platformy wspierającej biznes – Moja Kasa Online. Kasoterminal umożliwia także udzielanie rabatów na pozycję i na cały paragon oraz wydruk numeru NIP nabywcy na paragonie.

Pod koniec zeszłego roku iPOS zaprezentował pierwszą kasę wirtualną na terminal płatniczy. Urządzenie ma zastąpić tradycyjną kasę rejestrującą. Przenośny iPOS pocket wspiera między innymi e-paragony i potrafi wysłać do właściciela punktu wyniki sprzedaży.

/RT