Partner serwisu Visa dla biznesu

Era smartfonów – profesjonalne obudowy ochronne na telefon komórkowy Samsung A10

Fintek
Fintek
Opublikowano: 22 października 2019, 10:02 Aktualizacja: 23 października 2019, 14:11

Współczesne czasy doprowadziły do tego, że praktycznie nie rozstajemy się z naszym telefonem komórkowym. Towarzyszy nam przy posiłkach, podróży do pracy, podczas wykonywania obowiązków zawodowych, jak również w wolnym czasie. Nowoczesne smartfony posiadają wiele funkcji, dzięki którym nasze życie jest prostsze i przyjemniejsze. Umożliwiają nie tylko wykonywanie i odbieranie połączeń, czy też wysyłanie i odbieranie wiadomości tekstowych lub MMS.

Za pomocą smartfonów przelewamy środki na koncie, robimy zdjęcia i nagrywamy filmy, korzystamy z portali społecznościowych, jak również wielu przeróżnych aplikacji.

Smartfony to urządzenia ,,kruche”, które nawet przez nasz najmniejszy błąd mogą ulec awarii. Czasem wystarczy lekkie uderzenie, drobne zalanie bądź zawilgocenie, które może doprowadzić do nieprawidłowego funkcjonowania telefonu komórkowego. W celu ograniczenia usterek producenci telefonów komórkowych polecają przeróżne obudowy ochronne, które dbają o utrzymanie smartfona w dobrym stanie.

Jakie etui wybrać do smartfona Samsung A10?

Smartfon Samsung A10 to obecnie jeden z najpopularniejszych telefonów komórkowych. Doceniany jest za markowy i oryginalny wygląd, rozbudowane funkcje i doskonałe parametry. Nie znajduje się w grupie telefonów o zwiększonej wytrzymałości, nie jest pyłoszczelny i wodoodporny, dlatego też, aby móc go przez długi czas użytkować powinniśmy zadbać o jego profesjonalne zabezpieczenie.

Tutaj z pomocą przychodzą przeróżnego rodzaju etui Samsung A10. Dobrym pod względem finansowym rozwiązaniem jest Etui Portfel Litchi Samsung Galaxy A10, które kosztuje poniżej 40 złotych. Dostępne jest w kilku kolorach, wykonane z eleganckiej skóry ekologicznej i wkładki z TPU do umieszczenia telefonu. Dodatkowo posiada wolne miejsca na dokumenty lub karty oraz osobną przegródkę na gotówkę. Etui Samsung A10 portfel Litchi pozwala na wygodne oglądanie zdjęć i filmów, chroni telefon w razie upadku, nie pogrubia jego kształtu i gwarantuje swobodny dostęp do wszystkich gniazd i przycisków, bez konieczności wyciągania telefonu z obudowy.

Jeżeli mamy do dyspozycji większy kapitał i zależy nam na czymś bardziej wyjątkowym skorzystać możemy z etui Samsung A10: Magnetic Dual Glass 9D lub Spigen Silm Armor. Etui Samsung A10 Magnetic Dual Glass 9D dostępne jest w czarnym kolorze. Określane jest, jako pancerna obudowa wykonana ze szkła oraz aluminium lotniczego. Wykazuje wysoką ochronę przed uszkodzeniem, zadrapaniem i porysowaniem. Ramka i plecy obudowy połączone są za pomocą trwałych magnesów, co zapobiega samowolnemu otwieraniu się pokrowca. Ponadto od środka wyłożone są miękkim materiałem, który chroni powierzchnię telefonu przed zarysowaniem. Etui Magnetic Dual Glass 9D nie ogranicza zasięgu, ma przezroczyste plecki (widoczne logo) i łatwy dostęp do gniazd i przycisków.

Etui Samsung A10 Spigen Silm Armor to kolejny hit wśród niezawodnych pokrowców na smartfony. Posiada wytrzymały korpus z termo poliuretanu oraz ramkę wykonaną z poliwęglanu, dzięki temu gwarantuje doskonałą ochronę przed wszystkimi uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo etui zostało nagrodzone certyfikatem wojskowym Military Grade MIL-STD 810G-516.6 potwierdzającym wyjątkowe właściwości ochronne. Pokrowiec Spigen Silm Armor pozwala na wygodne ustawienie telefonu w pozycji video, ma łatwy dostęp do wszystkich przycisków i wejść, a także ergonomiczny kształt. Wszystkie z wymienionych etui ochronnych można obecnie zakupić na youtab w wyjątkowo korzystnych cenach!

[Materiał Partnera]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

era-smartfonow-profesjonalne-obudowy-ochronne-na-telefon-komorkowy-samsung-a10