Partner serwisuVisa dla biznesu

Samsung


Samsung - koreańska firma założona w 1938 roku. Obecnie jedna z największych korporacji na świecie, producent popularnych serii smartfonów z serii Galaxy, ale także telewizorów, laptopów, komputerów, sprzętu AGD, itp. Samsung to jedna z najcenniejszych marek świata oraz największy pracodawca w Korei Południowej. Firma dostarcza także rozwiązania internetowe np. Samsung Cloud.
Przyszłość technologii jest eko. Samsung prezentuje nowe rozwiązania
January 27, 2021, 10:23 AM

W trosce o środowisko Samsung zmniejsza między innymi ślad węglowy w procesie produkcji oraz na etapie projektowania urządzeń.

Wiceprezes Samsunga skazany na 2,5 roku więzienia
January 19, 2021, 10:09 AM

Chodzi przekupstwa, defraudacje i zatajenie dochodów pochodzących z przestępstwa o wartości około 7,8 mln dolarów.

Glovo szuka startup-ów do udziału w Extreme Tech Challenge
December 31, 2020, 4:30 PM

Aplikacja Glovo organizuje regionalną edycję Samsung Challenge, a co za tym idzie – poszukuje startupów do udziału w konkursie. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 stycznia 2021 roku.

TikTok dostępny na Samsung Smart TV
December 18, 2020, 12:09 PM

Aplikacja będzie dostępna wyłącznie na telewizorach Samsung Smart w Europie, a z tej usługi jako pierwsi skorzystają klienci z Wielkiej Brytanii.

Samsung Pay Card już dostępne w Korei Południowej
August 31, 2020, 12:59 PM

Nie ma giganta technologicznego, który nie chciałby mieć karty płatniczej ze swoim logotypem. Samsung goni Apple i Google - koreański gigant uruchomił w Korei Płd. Samsung Pay Card we współpracy z Mastercardem.