Paweł Majtkowski jest ekspertem rynków finansowych z doświadczeniem jako analityk w instytucjach finansowych. Był głównym analitykiem m.in. w Aviva – Centrum Finansów, Expander Advisors, Finamo i Poczcie Polskiej. Jest on też jednym z najczęściej cytowanych ekspertów w dziedzinie gospodarki i rynków finansowych w Polsce.

Ostatnio był Dyrektorem Finansowym w Mennica Metale Sp. z o.o. Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Jest także autorem wielu publikacji z zakresu inwestowania, finansów osobistych i gospodarki.

Paweł Majtkowski nowym analitykiem

– W mojej pracy zawsze przywiązywałem dużą wagę do edukacji Polaków w zakresie finansów osobistych i cieszę się, że teraz będę to robił razem z eToro – mówi Paweł Majtkowski, nowy analityk eToro w Polsce

– Doświadczenie i wiedza Pawła będą stanowić cenne źródło informacji dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej i dokładnie zgłębić świat globalnych inwestycji – dodaje Gil Shapira, Dyrektor ds. Inwestycji w eToro

Platforma eToro umożliwia handel i inwestowanie w zróżnicowane aktywa, od akcji i towarów po kryptowaluty. eToro daje również możliwość wyboru sposobu inwestowania. Użytkownicy eToro mogą m.in.: inwestować samodzielnie, kopiować doświadczonego inwestora na platformie lub inwestować w portfel tematyczny.