W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, eToro wprowadziło Przelewy24 i Blik jako dodatkowe metody płatności na platformie, uruchomiło akademię tradingu eToro w języku polskim oraz LuxuryBrands, czyli inteligentny portfel luksusowych marek. Partnerstwo z Lechią Gdańsk jest częścią dużego zaangażowania Sieci w świat sportu. Na ten moment platforma sponsoruje kluby piłkarskie z Premier League, Bundesligi, Ligue 1, Liga 1.

Logo eToro ląduje na koszulkach Lechii Gdańsk

Globalna sieć inwestowania społecznościowego właśnie ogłosiła, że zostanie głównym partnerem klubu piłkarskiego Lechia Gdańsk. Współpraca między podmiotami obejmuje nachodzący sezon 2022/2023. Platforma jest partnerem premium Lechii Gdańsk od listopada zeszłego roku.

Po udanym sezonie 2021/2022, w ramach dalszego zaangażowania w Polsce, Platforma staje się Sponsorem Głównym gdańskiego zespołu. W ramach tej zmiany, logo eToro będzie widnieć na wszystkich oficjalnych strojach drużyny, w tym koszulkach zawodników.

W kwietniu eToro uruchomiło także program patronacki eToro.art. Ma on docelowo łączyć twórców NFT i inwestorów za pomocą technologii. Nowa inicjatywa ma docelowo wspierać artystów, agencje i marki NFT. Fundusz o wartości 20 milionów USD zostanie wykorzystany do zakupu dzieł uchodzących za tzw. blue-chips.