EKF Online to 3 dni wystąpień, debat i paneli dyskusyjnych, które będą transmitowane na żywo z naszego studia w Warszawie – łącznie aż 18 godzin rozmów i dyskusji. Ponad 60 czołowych ekspertów ekonomicznych i managerów najwyższych szczebli będzie rozmawiać o odpowiedzialnych finansach i roli instytucji finansowych w czasie kryzysu, innowacyjności w procesie odbudowy gospodarki i o restrukturyzacji finansowej przedsiębiorstw i banków.

EKF baner

Wybitni prelegenci

Wśród prelegentów EKF online będą m.in. Valdis Dombrovskis (KE), Teresa Czerwińska (EBI), Paweł Borys (PFR),György Matolcsy (Magyar Nemzeti Bank), Jean Lemierre (BNP Paribas Group), Daniel Gros (CEPS) i Paul De Grauwe(LSE). Więcej informacji na stronie wydarzenia: www.efcongress.com. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wcześniej trzeba się zarejestrować.

Nowa rzeczywistość, EKF w nowej odsłonie

Ostatnie miesiące były wyjątkowym czasem próby dla nas wszystkich – zarówno dla polskich banków, przedsiębiorstw, pracodawców, jak i pracowników. W tym trudnym okresie dla polskiej gospodarki dyskusja o powinności instytucji finansowych jest jeszcze bardziej istotna niż wcześniej, dlatego wychodząc naprzeciw zmieniającej się rzeczywistości postanowiliśmy zorganizować EKF Online – pierwszą konferencję EKF przeprowadzoną w całości w sieci.

To, czego potrzebuje sektor finansowy, a także realna gospodarka w obecnym czasie to przede wszystkim praktyczne rozwiązania, dlatego wraz z naszymi partnerami zapraszamy na całą serię rozmów o tym, jak funkcjonować w nowej rzeczywistości. Z naszymi ekspertami będziemy rozmawiać o narzędziach wsparcia w procesie wychodzenia z kryzysu, innowacyjności w okresie post-Covid, aspektach związanych z Tarczą Antykryzysową, wiarygodności systemu finansowego, zmianach zachowań konsumentów i o najnowszych rozwiązaniach cyfrowych.

Czy wrócimy do Sopotu?

Tak. Jubileuszowe dziesiąte spotkanie Europejskiego Kongresu Finansowego w Sopocie w formie stacjonarnej odbędzie się z kolei jesienią, 12 14 października br.

Serdecznie zapraszamy. Jeśli interesujesz się finansami, pracujesz w branży bankowej, kapitałowej lub po prostu w finansach i fintechu, to nie możesz przegapić EKF Online – jednego z najważniejszych kongresów finansowych w tej części Europy. Fintek.pl jest patronem medialnym wydarzenia.