Filipińczyk przeciętnie spędza około 10 godzin dziennie w sieci, z czego znaczna część jest dedykowana mediom społecznościowym. Prawie 100% użytkowników posiada konto na Facebooku, który na Filipinach nie wymaga płatnego mobilnego dostępu do internetu.

Choć tradycyjnie, większość Filipińczyków preferuje dokonywanie płatności fizycznie w bankach lub centrach płatniczych ze względu na postrzeganie ich jako mających większe znacznie. Pandemia Covid-19 jednak zmieniła te trendy w bardzo szybkim tempie, stwarzając nowe szanse i możliwości dla innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie technologii finansowych.

Webinar PAIH o fintechu na Filipinach

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykorzystać potencjał Filipin oraz jak dołączyć do polskich firm fintech-owych już działających na rynku, zapisz się do udziału w naszym bezpłatnym webinarium podczas którego poznasz:

  • charakterystykę branży fintech na Filipinach,
  • szanse i możliwości oferowane przez rynek,
  • wyzwania, które wymagają nowych rozwiązań,

Posłuchasz również rozmowy z autorytetem filipińskiego fintechu, panem Lito Villanueva, Dyrektorem ds. Innowacji w jednym z największych lokalnych instytucji finansowych, banku RCBC. Naszym gościem specjalnym będzie również pan Krzysztof Kogutkiewicz, założyciel Nextbanku – znanej polskiej firmy technologicznej z siedzibą na Filipinach a odnoszącej sukcesy w regionie całej Azji Południowo-Wschodniej.

Webinarium poprowadzą:

  • Rafal Owczarek, Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Manili,
  • Wojciech Trusz, Kierownik ds. Branż Strategicznych, PAIH

Goście specjalni:

  • Lito Villanueva, EVP and Chief Innovation & Inclusion Officer Rizal Commercial Banking Corporation (RCBC)
  • Krzysztof Kogutkiewicz, CEO, Nextbank

Webinarium odbędzie się 2 marca o godz. 9:00 i będzie prowadzone w języku polskim oraz angielskim.

Udział jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji pod tym linkiemLiczba miejsc ograniczona.

/PAIH