enova365 to system ERP, czyli oprogramowanie do zarządzania firmą. Rozwiązanie Symmetrical.ai zostanie udostępnione 14,5 tys. użytkownikom enova365 posiadających aktualną gwarancję, w ramach bieżącej aktualizacji. Pracownicy, którzy będą chcieli skorzystać z wcześniejszej wypłaty wynagrodzenia będą mogli zrobić to za pomocą aplikacji mobilnej Symmetrical bez konieczności angażowania pracodawcy, finansów czy HR. Wystarczy, że wybiorą dostępną kwotę na swoim smartfonie a w ciągu 1 minuty środki pojawią się na ich koncie bankowym.

Symmetrical nawiązuje współpracę z enova365

Wcześniej Symmetrical nawiązał współpracę między innymi z PKN Orlen, w ramach której przetestuje możliwość zaoferowania zaliczek pracowniczych na żądanie. Podobne wdrożenie miało zostać przeprowadzone również w Santander Bank Polska dla klientów korporacyjnych.

– Wraz z Sonetą (producent enova365) wprowadzamy rewolucję w zakresie procesów payroll. Od teraz użytkownicy enova365 będą mogli elastycznie naliczać pensje swoim pracownikom, co dla tych ostatnich oznacza dostęp do zarobionych pieniędzy w czasie rzeczywistym. Koniec z czekaniem do pierwszego czy koniecznością korzystania z drogich produktów finansowych. To jest przyszłość wypłaty wynagrodzeń i mądrego racjonalizowania wydatków – zwłaszcza w czasach kryzysu – podkreśla Piotr Smoleń, CEO Symmetrical Labs.

Dzięki integracji z Symmetrical.ai pracodawcy posiadający enova365 mogą zapewnić swoim pracownikom pożądany benefit, a także w pełni zautomatyzować proces naliczania i wypłacania pensji. Nie muszą przy tym wdrażać nowych narzędzi czy rozwiązań, ponieważ ich system ERP jest już do tego w pełni przygotowany.