Głównymi tematami tegorocznej edycji będą ekologia, elektromobilność oraz carsharing.

Czytaj także: Nowości w płatności za parkowanie w aplikacji mPay

Jak uzyskać finansowanie?

W trakcie dwudniowej konferencji odbędą się liczne debaty oraz prezentacje z udziałem ekspertów i zaproszonych gości specjalnych. W programie forum nie zabraknie również innowacyjnych rozwiązań IT dla leasingu wspierających procesy operacyjne i fleet management. Uczestnicy będą mogli także dowiedzieć się o ryzyku w transakcjach leasingowych, narzędziach wspierających weryfikację kontrahentów i zabezpieczeń.

Forum Leasingu 2018 będzie okazją do zaprezentowania oferty produktowej dla przedsiębiorstw w zakresie wynajmu długo i krótkoterminowego, oraz przedstawienia możliwości uzyskania finansowania na preferencyjnych warunkach dzięki dopłatom z Unii Europejskiej.

Czytaj także: Po 15 latach współpracy eBay rezygnuje z PayPala

Szansa dla uczestników

Konferencję zakończy panel poświęcony wpływowi dyrektyw Unii Europejskiej na obowiązujące przepisy prawne. Zależy nam aby organizowana przez nas konferencja zapewniła uczestnikom interesujący program o wysokim poziomie merytorycznym oraz możliwości nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Dlatego do udziału zaprosiliśmy gości specjalnych oraz przedstawicieli firm nie tylko z branży leasingowej, ale również informatycznej, fintech i motoryzacyjnej z Polski i Europy, którzy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

– Wiemy, iż obecnie na rynku leasingu brakuje takiego wydarzenia i dlatego szczególny nacisk kładziemy na aspekt merytoryczny Forum. Chcemy, aby uczestnicy poznali zarówno obecne trendy i kierunek rozwoju rynku leasingu w najbliższych latach, a także usłyszeli o nowych możliwościach i innowacyjnych usługach o które mogą rozszerzyć swoją ofertę produktową – mówi Marta Mróz-Sipiora, Business Advisors (organizator).

Czytaj także: To właśnie te wynalazki ukształtowały świat finansów