Wszystkie mecze mundialu będzie transmitować Telewizja Polska. Transmisja będzie dostępna na kanałach TVP1, TVP2 a także TVP Sport, który od niedawna dostępny jest również w telewizji naziemnej. Nawet podczas trzeciej kolejki fazy grupowej, gdy dwa mecze będą się odbywać o tej samej porze, nie trzeba będzie między nimi wybierać. Jeden będzie emitowany w TVP1, a drugi w TVP2.

Obejrzyj Mundial online

Dla tych, którzy nie posiadają telewizji naziemnej nie wszystko stracone. Wszystkie 64 mecze będzie można obejrzeć online za pośrednictwem strony sport.tvp. pl. Mecze polskiej reprezentacji odbywają się we wtorek 19 czerwca o godzinie 17, w niedzielę 24 czerwca o godzinie 20 oraz w czwartek 28 czerwca o godzinie 16. Zachęcamy do oglądania i kibicowania!

Miesiąc temu poinformowaliśmy Was, że Zlatan Ibrahimovic wraca na Mistrzostwa Świata. Tym razem nie w roli piłkarza, ale jako twarz globalnej kampanii marketingowej przygotowanej przez Visa – oficjalnego partnera FIFA w zakresie usług płatniczych.  W samej Rosji kibice spędzą mniej czasu w kolejkach, a więcej na śledzeniu boiskowych wydarzeń dzięki ponad 3,5 tys. terminali płatniczych w punktach sprzedaży oraz 1 tys. mobilnych przedstawicieli wyposażonych w innowacyjne rozwiązania płatnicze. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj.

/Asia Stankiewicz