Partner serwisu Visa dla biznesu

Glovo dostarczy zakupy z Biedronki za darmo. Sieć zachęca do zakupów online

Fintek
Fintek
#e-commerce
Opublikowano: 29 lipca 2020, 10:14 Aktualizacja: 29 lipca 2020, 10:14

Każdy klient Biedronki, który przy użyciu aplikacji Glovo zrobi zakupy za minimum 199 zł od teraz może liczyć na darmową dostawę. W ten sposób sieć chce zachęcić klientów do zakupów online, także w niedziele niehandlowe.

Glovo dostarczy zakupy z Biedronki za darmo. Sieć zachęca do zakupów online

W przypadku zrobienia zakupów za minimum 199 złotych klienci mogą skorzystać z darmowej dostawy. Jeśli zakupy zmieszczą się w przedziale 150-198,99 zł kupujący zapłacą za dowóz 5,99 zł. Jeśli wydadzą w Biedronce między 50 a 149,99 zł dostawa będzie kosztować 9,99 zł, a za doręczenie zakupów wartych poniżej 50 zł klienci zapłacą 12,99 zł.

Darmowa dostawa zakupów z Biedronki przez Glovo

– Dodatkowo od teraz można wybierać z aż 2 tysięcy produktów dostępnych w sklepach sieci: od świeżych owoców i warzyw zaczynając na produktach mrożonych, co jest nowością, kończąc. Produkty mrożone są dostarczane klientom w specjalnych torbach, gwarantujących zachowanie jakości. Poprzez aplikację Glovo można także nabywać produkty oferowane w ramach akcji tematycznych Biedronki, np. tygodnia azjatyckiego, włoskiego lub portugalskiego – mówi Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Średni czas dostawy po dokonaniu zamówienia wynosi obecnie 45 minut. Niemal wszystkie zamówienia realizowane są w czasie krótszym niż godzina. Sklep internetowy Biedronki jest otwarty również w niedziele niehandlowe, co oznacza, że zakupów przy użyciu aplikacji Glovo można dokonywać każdego dania. Nie ma limitu wagowego ani cenowego dostawy – informuje spółka w komunikacie.

Zakupy w Biedronce poprzez aplikację Glovo dostępne są w 21 polskich miastach: Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Gdyni, Gdańsku, Sopocie, Poznaniu, Katowicach, Szczecinie, Olsztynie, Bydgoszczy, Toruniu, Płocku, Lublinie, Białymstoku, Gliwicach, Chorzowie, Sosnowcu, Zielonej Górze i w Rzeszowie.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

glovo-dostarczy-zakupy-z-biedronki-za-darmo-siec-zacheca-do-zakupow-online