Partner serwisu Visa dla biznesu

Goldenline chce wrócić do gry

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 15 października 2019, 16:48 Aktualizacja: 15 października 2019, 16:48

Popularny serwis zawodowy Goldenline zapowiada poważne zmiany. Zespół menedżerski pod przewodnictwem nowego prezesa Tadeusza Kuropatwińskiego wyznaczył sobie ważny cel – stworzyć Goldenline „od nowa”.

Tadeusz Kuropatwiński

Goldenline to popularny portal społecznościowy o profilu zawodowo-rekrutacyjnym. Obecnie posiada 3 mln użytkowników, którzy umieszczają tu informacje o karierze zawodowej i umiejętnościach oraz preferencje odnośnie do pracodawcy, wynagrodzenia i miejsca pracy. Do tego użytkownicy mogą tworzyć grupy tematyczne, na których wymieniają się ważnymi informacjami o charakterze zawodowym.

Za nowym Goldenline stoi zespół ekspertów pod przewodnictwem nowego prezesa Tadeusza Kuropatwińskiego. Firma chce większy nacisk kłaść na e-commerce i technologii. Goldenline ma nie tylko pomóc szukać pracy, ale dbać o użytkownika podczas całej drogi zawodowej.

Nowy prezes, nowe rozdanie

– Goldenline to jedna z pierwszych ważnych polskich platform internetowych. Cieszę się, że mogę współtworzyć kolejny rozdział jej życia z tak utalentowanym zespołem. Chcemy przede wszystkim być partnerem dla organizacji i ludzi w ich sukcesie zawodowym w erze cyfrowej. Usługi GoldenLine są tworzone w oparciu o najnowsze technologie i humanistyczne podejście z myślą o oszczędzaniu czasu oraz pieniędzy naszych użytkowników i klientów – mówi Tadeusz Kuropatwiński, prezes GoldenLine.

Goldenline to serwis z polskim rodowodem, ale na rynku portali rekrutacyjnych palmę pierwszeństwa musiał oddać LinkedIn. Goldenline jest częścią Grupy Agora od 2011 roku.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

goldenline-chce-wrocic-do-gry