Goodie to bezpłatna aplikacja zakupowa od Banku Millennium, ale nie trzeba być klientem tego banku, by móc z niej korzystać. Aplikacja goodie pomaga sprawnie zaplanować zakupy dzięki dostępowi do informacji o najlepszych ofertach dopasowanych do preferencji użytkownika oraz możliwości wygodnego przeglądania elektronicznych wersji gazetek wielu sieci sklepów. Korzystając z goodie można też błyskawicznie założyć karty lojalnościowe 58 centrów handlowych na terenie całego kraju. Rosnącą popularnością cieszy się usługa goodie cashback, powalająca na otrzymywanie zwrotu części pieniędzy wydanych w kilkuset sklepach internetowych.

Cashback jednak cieszy się popularnością

– Cashback to świetny sposób na łatwe oszczędzanie podczas zakupów online. Użytkownicy goodie aktywnie korzystają z tej usługi. Liczba transakcji i wartość zakupów dokonanych za pośrednictwem goodie cashback były w 2020 r. do końca września blisko pięciokrotnie wyższe niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Bardzo nas to cieszy, podobnie jak osiągnięcie doskonałego wyniku dwóch milionów pobrań naszej aplikacji – mówi Wojciech Grudzień, prezes Millennium Goodie.

Oszczędzanie podczas zakupów online z goodie cashback jest bardzo proste. Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację goodie zarejestrować się w goodie, następnie wybrać sklep internetowy oznaczony znaczkiem cashback, przejść do witryny sklepu danej marki przy pomocy linku na goodie i sfinalizować transakcję. W ciągu jednego dnia roboczego od zakupu, na koncie w goodie pojawi się kwota naliczonego cashbacku (od kilku do nawet kilkudziesięciu procent kwoty dokonanych zakupów), ze statusem „Oczekujący”.

Status zmieni się na „Zatwierdzony” po potwierdzeniu przez sklep poprawności transakcji. Po zebraniu min. 21 zł można je przelać na dowolne konto bankowe w Polsce.

/Fintek.pl/LP