Partner serwisu Visa dla biznesu

Promocja Citi Handlowy. Zdobywaj punkty i wymieniaj na nagrody

Rafał Tomaszewski
Rafał Tomaszewski
Opublikowano: 13 lutego 2018, 08:00 Aktualizacja: 13 lutego 2018, 14:21

Bank Citi Handlowy przygotował specjalną ofertę, w ramach której można otrzymać kartę kredytową Citibank-BP PAYBACK zwolnioną z opłaty rocznej za użytkowanie oraz zdobyć nawet 23 000 punktów PAYBACK. Pełną pulę punktów można zgromadzić w trzech prostych krokach. Wystarczy zawrzeć umowę na wspomnianą kartę , aktywować ją i dokonać minimum jednej transakcji na kwotę powyżej 100 zł.

Promocja od Citi Handlowy. Zdobywaj punkty i wymieniaj na nagrody

W ramach oferty za aktywację karty przyznawanych jest 10 000 punktów Payback. Premiowana jest także pierwsza transakcja powyżej 100 zł – uczestnik otrzymuje wówczas kolejne 10 000 punktów. Dodatkowo posiadacz karty Citibank-BP Payback po dokonaniu pierwszej transakcji otrzymuje do 3 000 punktów powitalnych od Citi Handlowy. W sumie na start nowy użytkownik karty może uzyskać aż 23 000 punktów. Taką liczbę punktów można wymienić na np. głośniki czy ekspres do kawy w Sklepie z Nagrodami Payback lub zatankować ok. 50 litrów paliwa na stacjach BP.

Czytaj także: Unia Europejska ostrzega przed kryptowalutami

Citibank – BP Payback – jak to działa?

Oprócz swojej podstawowej funkcji, karta kredytowa Citibank-BP Payback umożliwia otrzymywanie punktów za transakcje dokonane z jej użyciem podczas zakupów w kanałach tradycyjnych i internetowych. U partnerów punkty naliczane będą dwa razy (przez bank i przez partnera, według właściwego dla niego przelicznika). Za każde opłacone tą kartą 5 zł jej posiadacz otrzyma od Citi Handlowy 1 punkt Payback, a na stacjach BP 1 punkt przyznawany będzie za każde wydane 2 zł. Punkty przyznawane przez bank nie będą naliczane jedynie za transakcje dokonane na innych stacjach benzynowych niż BP. W każdym miesięcznym okresie rozliczeniowym można zdobyć tą metodą maksymalnie do 1 000 punktów od Citi Handlowy (ograniczenie nie dotyczy punktów naliczanych dodatkowo przez Partnerów Payback).

Posiadanie karty kredytowej Citibank-BP Payback – poza koniecznością spłaty zadłużenia – nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi obowiązkami. Założenie karty, jej odnowienie i prowadzenie są całkowicie bezpłatne, a brak opłat jest bezwarunkowy. Wszyscy posiadacze karty mogą korzystać z maksymalnie 56-dniowego okresu bez odsetkowego.

W przypadku spłaty zadłużenia karty w ratach RRSO wynosi 10,47%. Karta Citibank-BP Payback daje również dostęp do Programu Rabatowego dla Kart Kredytowych Citibank Citi Rabaty, który zapewnia dostęp do zniżek w wysokości do 50% w ponad 5 000 punktów usługowo-handlowych w całej Polsce. Posiadacze kart kredytowych banku Citi Handlowy nie muszą mieć konta w tym banku, ponieważ spłat można dokonywać z dowolnego rachunku.

Czytaj także: Roboty udzieliły już 10 tysięcy kredytów

Skorzystanie z oferty Citibank-BP Payback rozpoczyna się od wypełnienia dedykowanego formularza kontaktowego na stronie www.citihandlowy.pl/payback, gdzie dostępny jest również regulamin promocji. Następnie z osobą zainteresowaną kartą telefonicznie skontaktuje się przedstawiciel banku w celu sporządzenia wniosku o kartę kredytową. Z oferty mogą skorzystać wszyscy uczestnicy Programu, którzy od 1 października 2016 roku nie posiadali żadnej karty kredytowej banku Citi Handlowego. Promocja potrwa do 28 lutego 2018 r.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

handlowy-zdobywaj-punkty-wymieniaj-nagrody