Partner serwisu Visa dla biznesu

HBO GO dostępne dla każdego

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
Opublikowano: 26 marca 2018, 13:21 Aktualizacja: 26 marca 2018, 13:21

Do tej pory dostęp do HBO GO miały tylko osoby, które podpisały umowę z operatorem. Od dziś platforma dostępna jest dla każdego. Czy właśnie rośnie zagrożenie dla Netflixa?

Od teraz HBO Go bez umów z operatorem

Od dziś dostęp do HBO GO będzie miał każdy – bez konieczności podpisywania umów z operatorem. Z platformy będzie można korzystać na podobnych zasadach jak z Netlixa. HBO GO oferuje pierwszy miesiąc bez opłat – użytkownik może przetestować platformę i sprawdzić jej zasoby. Każdy kolejny miesiąc to opłata w wysokości 29,99 zł. Oczywiście z subsrykbcji możemy zrezygnować w każdej chwili.

Czytaj także: Czy Apple kupi Netflixa?

hbo go

HBO GO bez umów z operatorami

HBO GO już rok temu zapowiadało zmiany na swojej platformie. Wreszcie się ich doczekaliśmy i takie serialowe hity, jak Gra o Tron czy True Detevtive są już dostępne dla każdego. Bez konieczności podpisywania umów z operatorem.

Czy będzie to zagrożenie dla Netflixa? HBO GO posiada niektóre produkcje, które obejrzymy tylko u nich. Netflix z kolei umożliwia nam wykupienie jednego abonamentu nawet na 4 osoby. Możemy oglądać treści jednocześnie na 4 urządzeniach, a kwota abonamentu wynosi wtedy około 13 zł za osobę. Użytkownik HBO GO ma dostępne jedynie dwa strumienie jednocześnie.

Czytaj także: Netflix wart ponad 100 mld dolarów


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

hbo-go-dostepne-dla-kazdego