Serwisy zdecydowały się na wspólną akcję, aby dostarczyć jeszcze więcej radości swoim użytkownikom. Sytuacja nie sprzyja wychodzeniu z domu, dlatego Pyszne.pl i HBO GO połączyły siły, aby zaproponować ciekawą alternatywę – czytamy w komunikacie.

30 dni seriali i filmów do każdego zamówienia jedzenia

– Wiemy z badań, że nasi klienci lubią zamawiać jedzenie na wieczorne seanse filmowe. Dlatego zainicjowaliśmy aktywację, która dostarcza im tej podwójnej przyjemności, zapraszając do współpracy jeden z ulubionych serwisów wielbicieli dobrego kina”– komentuje Marcin Schmidt, marketing manager Pyszne.pl.

– Łączymy to, co wszyscy lubią: dobre jedzenie z dobrą rozrywką. 30 dni HBO GO w prezencie oznacza nieograniczony dostęp do 800 filmów i 300 seriali, dokumentów, koncertów i bajek dla dzieci. To brzmi jak plan na długie, zimowe wieczory – mówi Agata Oleszkiewicz, trade marketing manager HBO GO.

Według danych Pyszne.pl daniem najczęściej zamawianym na wieczorne seanse jest pizza. Polacy coraz chętniej wybierają też różnorodne dania kuchni świata: sushi, curry, tacos, wege burgery i wiele innych. Zamówione jedzenie może umilić zapoznawanie się z nowościami i kultowymi tytułami od HBO GO. Chodzi między innymi o takie produkcje jak Justice League, wszystkie sezony Przyjaciół, The Nevers, czy seria filmów Jamesa Bonda.

Promocja obowiązuje do 28.02.2021 lub do wyczerpania zapasów. By otrzymać darmowy kod na 30 dni do HBO GO należy złożyć zamówienie za minimum 20 zł, a także zapisać się do newslettera Pyszne.pl.