Partner serwisu Visa dla biznesu

Hive zmienia barwy na Free Now

Fintek
Fintek
#Elektromobilność
Opublikowano: 1 czerwca 2020, 13:10 Aktualizacja: 1 czerwca 2020, 13:10

Po wstrzymaniu swoich usług w połowie marca w związku z pandemią, hulajnogi hive na początku czerwca powracają w nowym wydaniu. Od teraz użytkownicy wypożyczą hive wyłącznie przez aplikację FREE NOW, w której oprócz zamówienia przejazdu autem z kierowcą, można wynająć hulajnogę. Dodatkowo, flota hulajnóg hive zmienia barwy z żółtego na kolor czerwony.

Hive

Na nowy start, mieszkańcy Wrocławia będą mogli skorzystać z 300 hulajnóg w czerwonych barwach FREE NOW. Taka sama liczba pojawi się również w każdym z pozostałych miast: Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie i będzie się ona zwiększać w kolejnych tygodniach, w zależności od zapotrzebowania mieszkańców. Cennik wynajmu hive we FREE NOW pozostaje bez zmian: 3 zł za odblokowanie i 0,50 zł za każdą minutę.

Hive zmienia nazwę na FREE NOW

Ze względu na pandemię hulajnogi od FREE NOW są codziennie, dwukrotnie, dokładnie dezynfekowane: przed rozstawieniem i w momencie zbiórki do ładowania, zwłaszcza w miejscach takich jak uchwyty, hamulce, dzwonek i kolumna. Dedykowany

Marka hive będzie funkcjonować w co-brandingu z siostrzaną marką FREE NOW – obie należą do grupy inwestorskiej Daimlera i BMW. FREE NOW ma w planach jeszcze w tym roku udostępnić na swojej platformie kolejne opcje transportu i usługi innych dostawców, m.in. car-sharing, bike-sharing lub transport miejski, stając się kompletną platformą typu MaaS (Mobility-as-a-Service).


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

hive-zmienia-barwy-na-free-now