Partner serwisu Visa dla biznesu

I edycja konferencji Digital Economy Forum już niedługo!

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
Opublikowano: 12 lutego 2018, 10:40 Aktualizacja: 12 lutego 2018, 10:41

I edycja konferencji Rzeczpospolitej Digital Economy Forum już 5-6 kwietnia w ICE Congress Centre w Krakowie!

Już niedługo Digital Economy Forum

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie łączące perspektywę technologiczną oraz ekspercką z zakresu finansów, bankowości, ubezpieczeń i e-commerce!

Czytaj także: Lawinowy spadek Bitcoina. Gdzie jest granica?

Dla kogo jest to wydarzenie?

Digital Economy Forum to przestrzeń, w której świat cyfrowy spotyka się ze światem nowoczesnej ekonomii, bankowości, finansów, ubezpieczeń i handlu.

To miejsce spotkania przedstawicieli ekspertów z globalnych korporacji finansowo-księgowych, lokalnych banków, samorządowców, polityków oraz przedstawicieli środowiska start-up’owego, które odpowiada za innowacje w sektorze. Mówcami podczas wydarzenia będą prof. Piotr Płoszajski (SGH) oraz Aleksandra Przegalińska, PhD (MIT).

Czytaj także: Nowa oferta Raiffeisen. Karta walutowa za 0 zł

Jaką wiedzę zdobędzie uczestnik?

Pierwszego dnia będziemy uczestniczyć w prelekcjach i debatach eksperckich, których tematyka skupia się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii w obszarze bankowości, finansów i e-commerce, wykorzystaniu sztucznej inteligencji w bankowości, socjologii cyfryzacji i budowania zaufania konsumenckiego do instytucji finansowych.

Dzień drugi to panele eksperckie, case studies, one-to-one discussion, wystąpienia specjalistyczne w 6 ścieżkach tematycznych: Cybersecurity, Big Data, Innovations, Startups fin-tech/insure-tech, Artificial Intelligence, Blockchain.

To dwa dni intensywnej wymiany wiedzy i doświadczeń oraz doskonała okazja do poznania najlepszych praktyk i efektywnych rozwiązań! W przestrzeni konferencji będzie dostępna strefa Q&A, do której zapraszamy wybranych prelegentów oraz część wystawiennicza.

Fintek.pl objął patronatem konferencję. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – konieczna jest rejestracja. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Czytaj także: Litwa najlepszym miejscem do założenia fintechu

[Digital Economy Forum/AS]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

i-edycja-konferencji-digital-economy-forum-juz-niedlugo