Współpraca z Nets oznacza wprowadzenie jeszcze bardziej zawansowanych systemów zabezpieczających usługi płatnicze realizowane przez IgoriaTrade, w tym płatności kartami wielowalutowymi, przelewy pieniężne, rachunki Escrow, a także zakupy online.

Partnerstwo korzystne dla klientów IgoriaCard

– Cieszymy się ze współpracy z firmą Nets, która dynamicznie inwestuje w naszym regionie –  mówi  Wojciech Kulinski, Prezes Zarządu IgoriaTrade. – Oprócz konkurencyjnych cen, Nets dostarczyła dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania, które są adekwatne do wymogów naszych klientów. Bierzemy także pod uwagę rozszerzenie naszej współpracy w przyszłości. Wierzymy, że to partnerstwo zapewni najbardziej zaawansowane funkcje zabezpieczające dla klientów korzystających z wielowalutowej IgoriaCard – przynoszącej ogromne korzyści zarówno handlowcom jak i konsumentom w całej Europie – dodaje Kuliński.

– Miło nam powitać naszego pierwszego polskiego klienta w Nets. Z niecierpliwością czekamy na wykorzystanie obszernego cyfrowego doświadczenia wyniesionego z rynków skandynawskich, aby oferować najbardziej nowoczesne, elastyczne i bezpieczne rozwiązania dla klientów Igorii w całej Europie – komentuje Gordana Breyer, Dyrektor Sprzedaży Nets na region Europy środkowo-wschodniej

Realizacja projektu mającego potrwać od 2 do 3 lat zostanie zaimplementowana jeszcze w maju 2021 roku.

/Informacja prasowa