Partner serwisu Visa dla biznesu

Impact re:action startuje jutro o 13-tej

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 2 czerwca 2020, 13:47 Aktualizacja: 2 czerwca 2020, 13:47

To już jutro, czyli 3 czerwca, startuje Impact re:action 2020 connected by Kraków. Podczas wydarzenia wystąpią m.in. Mateusz Morawiecki, Jadwiga Emilewicz, Paweł Borys i Tadeusz Kościński.

Co dalej z cyfryzacją gospodarki i nauki? Pobierz raporty z Impact re:action 2020

Impact re:action 2020 wystartuje o godzinie 13-tej. Wydarzenie realizowane jest w 100% online. Niestety, to skutek pandemii koronawirusa, która uniemożliwiła organizację konferencji i eventów w normalnym trybie.

Raporty o cyfryzacji

Podczas wydarzenia odbędą się premiery raportów:

  • „Efekt zamrożenia – szansa na radykalną cyfryzację polskiej gospodarki” i „Alma Mater Digital – jak wyzwolić cyfrowy gen nauki” przygotowane przez 300Gospodarka
  • „Biotechnologiczny skok w przyszłość czy dryf? Polska potrzebuje strategii rozwoju biotechnologii” – przygotowany przez Polski Instytut Ekonomiczny.
  • „Kraków jest gotów! Strategia miasta odpornego na epidemię” – przygotowany przez Unię Metropolii Polskich i Zespół ImpactCEE.

Agenda Impact re:action 2020 connected by Kraków to wystąpienia Keynote, premierowe raporty, dyskusje moderowane, warsztaty online i spotkania Roundtable o przyszłości Cyfrowej Gospodarki, Biotechnologii i Cyfrowej Nauki.

Fintek.pl jest patronem medialnym Impact.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

impact-reaction-startuje-jutro-o-13-tej