Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy banku unikną skomplikowanych transakcji finansowych przy zasilaniu swoich ulubionych video streamingów czy aplikacji. Wystarczy posiadać konto osobiste Moje ING. Usługa jest dostępna na desktopie i smartfonie.

Łatwe w obsłudze

Użytkownicy banku mogą zapłacić za swoją rozrywkę przez 24/7 bez wychodzenia z domu. Nie trzeba podawać danych karty płatniczej w Internecie, ponieważ doładowania są poziomu bankowości elektronicznej. Można też skorzystać z aplikacji mobilnej Moje ING. Wystarczy zalogować się do apki i i znaleźć ikonkę usługi, którą chcemy zasilić. Po jej wyborze otrzymamy kod na adres email, który wpisujemy do przelewu i – gotowe.

Komfort bezpieczeństwa

Usługa doładowania platform abonamentowych z poziomu bankowości elektronicznej jest rozwiązaniem dla tych osób, które mają obawy przed podawaniem danych swojej karty debetowej / kredytowej zewnętrznym podmiotom. Według tegorocznego badania Blue Media „Innowacje finansowe 2018”, aż 60 proc. Polaków nie jest gotowych na zapisywanie danych swojej karty w sklepie internetowym, aby wygodniej opłacać zakupy internetowe.

Doładowanie to idealny pomysł na prezent dla fanów VoD czy miłośników Spotify. Wystarczy, że podczas doładowania podamy adres email osoby, której chcemy zrobić niespodziankę, a kod bezpośrednio trafi na jej skrzynkę. Obecnie w Moim ING możemy zasilić PlayStation, XBOX, Spotify, Netflix, Nintendo, MS Office, Settlers i Bigpoint. Bank realizuje usługę we współpracy z firmą Blue Media S.A.