Lease Now to forma leasingu operacyjnego, która odbywa się w pełni zdalnie. Ta nowa metoda płatności jest rozwiązaniem przeznaczonym dla sklepów online, które prowadzą sprzedaż maszyn i urządzeń. Oferta obejmuje przedmioty o wartości od 5.000 do 180.000 zł netto. Dzięki leasingowi – Lease Now, podmioty e-commerce mogą oferować swoim klientom leasing i zwiększać swoją sprzedaż.

Leasing online dostępny w bramce płatniczej ING

Niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty płatności dla firm od PragmaGO. Teraz kolej na płatność leasingiem. Dodanie ING Lease Now do gamy dostępnych metod płatności w bramce  płatniczej imoje, to kolejny duży  krok w  kierunku rozwoju tego kanału – mówi Kamil Adamski, Dyrektor Merchant Services, ING Bank Śląski.

W jaki sposób uruchomić płatność leasingiem w bramce płatniczej imoje?

  • Wystarczy, że sklep zawnioskuje o udostępnienie tej metody w ramach istniejącej umowy imoje.
  • Lease Now pojawi się na formatce płatniczej imoje. Dodatkowo przycisk Lease Now można osadzić bezpośrednio na karcie wybranych produktów w e-sklepie.
  • Wybierając metodę płatności ING Lease Now, klient widzi ofertę, w której może  zmienić okres leasingu oraz opłatę wstępną. Następnie zostaje przeniesiony do wniosku, który nie wymaga dokumentacji finansowej, a jego wypełnienie zajmuje kilka minut.
  • Umowę można podpisać poprzez logowanie do banku, własnym podpisem kwalifikowanym bądź przez kuriera.

Klienci mogą korzystać z ING Lease Now o każdej porze – system jest dostępny 24h.