Partner serwisu Visa dla biznesu

Innowator Mazowsza – pula nagród to 113 tys. zł

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 5 sierpnia 2019, 17:17 Aktualizacja: 5 sierpnia 2019, 17:17

Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom jakim jest wspieranie zarówno firm jak i naukowców w rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań mamy przyjemność ogłosić, że Województwo Mazowieckie uruchomiło nabór do XI edycji konkursu „Innowator Mazowsza”. Operatorem tegorocznego konkursu jest Startup Academy.

Innowator Mazowsza

Tematyka konkursu obejmuje innowacje techniczne (produktowe i procesowe), organizacyjne, marketingowe i inne o potencjalnej wartości gospodarczej, które mogą zostać wdrożone lub są stosowane w codziennej praktyce biznesowej.

Poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromnym powodzeniem. Jesteśmy przekonani, że właśnie rozpoczynająca się XI edycja wzbudzi równie duże albo i większe zainteresowanie.

Jeśli prowadzisz biznes, który wspiera innowacje w rozwoju gospodarczym województwa mazowieckiego lub jesteś naukowcem, którego praca doktorska podejmuje tematykę innowacji to koniecznie zgłoś swój udział do Innowatora Mazowsza!

Innowacyjna Firma oraz Innowacyjny Naukowiec

Nabór wniosków potrwa do 19.08.2019 r. Łączna pula nagród to aż 113 tys. zł! W listopadzie 2019 roku na oficjalnej gali zostaną wyłonieni i nagrodzeni za opracowywanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań młodzi naukowcy oraz firmy z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Aplikacje należy składać:

Zapoznaj się z regulaminem konkursu:


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

innowator-mazowsza-pula-nagrod-to-113-tys-zl