Konferencja Fintech & e-commerce linking days 2022 odbędzie się w dniach 12-13 maja 2022 roku. Co warto podkreślić, uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję gościć w kultowych miejscach, wizytówkach tzw. “nowej” Łodzi. Scenerię eventu stworzy m.in. kompleks Monopolis oraz Orientarium na terenie łódzkiego ZOO.

Spotkanie branż, które tworzą technologiczną rewolucję

Fintech & e-commerce linking days 2022 to wszystkim prelekcje i debaty poświęcone tematyce technologii w finansach oraz w e-commerce. To także doskonała okazja do kuluarowych dyskusji oraz networkingu. Do Łodzi przybędą przedstawiciele dwóch bliskich sobie światów – sceny fintech i rynku handlu elektronicznego. Samo miasto to dom wielu innowacyjnych firm, o czym szerzej wspomina Adam Brzostowski.

W związku z trudną sytuacją na Ukrainie, wydarzenie zostało wzbogacone o dodatkowy wymiar. Chodzi o Startup Arenę dla ukraińskich startupów, a także jednodniowy hackathon dla kobiet z Ukrainy, podczas którego będą one poszukiwać rozwiązań konkretnych problemów związanych z funkcjonowaniem w nowej rzeczywistości.

– Miasto Łódź oraz jego mieszkańcy są bardzo zaangażowani w pomoc Ukrainie i Ukraińcom. Jestem bardzo szczęśliwy, że postanowiliśmy dopasować agendę wydarzenia do bieżących oczekiwań – podkreślił w rozmowie z Rafałem Tomaszewskim Adam Brzostowski.

Na Fintech & e-commerce linking days można zapisywać się pod tym linkiem.

Rozmowa jest dostępna na YouTube: