Fintech Brunch #5 odbędzie się już 22 czerwca w ArtBistro Stalowa 52 – co warte podkreślenia będzie to wydarzenie stacjonarne. Będzie zatem okazja do spotkań face2face i networkingu. Oczywiście przy zachowaniu odpowiedniego reżimu sanitarnego.

Czego spodziewać się podczas Fintech Brunch #5?

Magdalena Marciniak i Rafał Tomkowicz uchylili rąbka tajemnicy odnośnie agendy wydarzenia. W trakcie Fintech Brunch #5 wystąpią między innymi prof. Rafał Ohme, dr Katarzyna Niewińska, dr Michał Nowakowski, a także przedstawiciele takich firm jak Adyen (Jakub Czerwiński), The Heart (dr Krzysztof Biernacki), Tpay (Juliusz Stawiński), Kontomatik (Michał Łukasik), czy Przelewy24 (Radosław Łach). W przypadku Adyen, Przelewy24 i Kontomatik zaproszeni goście będą mieli okazję wysłuchać firechatów, prowadzonych przez Rafała Tomaszewskiego i Łukasza Piechowiaka.

Na koniec wydarzenia zaplanowano niespodziankę. Chodzi o rywalizację gokartami na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ta atrakcja przewidziana jest na godzinę 19-19.30. Nie zabraknie także możliwość do networkingu i tak cennej wymiany wiedzy pomiędzy uczestnikami.

Na Fintech Brunch #5 można zapisywać się pod tym linkiem.

Podcast jest dostępny między innymi na Spotfiy, Soundcloud oraz YouTube. Pozostałe podcasty znajdziecie pod tym linkiem i w zakładce Fintek Extra.

Podcast na YouTube: