Wraz z iPhone 8 do sklepów trafiły również „ósemki” w wersji Plus oraz smartwatche Apple Watch Series 3. Dziś w nocy w wybranych iSpotach oraz salonach Orange przeprowadzono nocną premierę nowych sprzętów Apple.

sprawdź ofertę apple

Czytaj także: Ile startup musi oddać fiskusowi od zbiórki pieniędzy w sieci?

Ile kosztuje iPhone 8?

Ceny zaczynają się od 3479 złotych. W przypadku iPhone 8 Plus cena wzrasta do prawie 4 tysięcy złotych. Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło… Wejście do sprzedaży „ósemek” obniży cenę „siódemek”.

Jeżeli chcemy wyposażyć się w iPhone’a 8 o wbudowanej pamięci 256 GB, to musimy liczyć się z wydatkiem rzędu 4229 zł. Ekran ósemki ma przekątną 4,7 cala ( około 12 cm), procesor A11 Bionic o architekturze 64-bitowej, system neuronowy, wbud­owany koprocesor ruchu M11. Aparat z tyłu to 12 MP.

Przypominamy też, że już od 3 listopada do sklepów trafi jubileuszowy iPhone X. X ma ekran o przekątnej 5,8 cala (czyli niecałe 15 cm), a obudowa jest częściowo wykonana ze szkła (tylna część) co pozwoli na ładowanie z podstawką. X działa na procesorze A11 Bionic i posiada 3GB pamięci RAM. Oczywiście w nowym smartfonie od Apple będzie dostępna funkcja bezprzewodowego ładowania dzięki zastosowaniu technologii Qi. Więcej informacji o iPhone X znajdziecie w naszym tekście – Oto jubileuszowy iPhone X.

A co z ceną? Ta jest niższa niż pierwotnie zapowiadano, ponieważ plotki mówiły o bazowej cenie nawet 1200 USD. iPhone X będzie jednak dostępny od „zaledwie” 999 USD. W polskich sklepach ceny wersji 64 GB zaczynają się od 4979 zł – wersja 64 GB. Natomiast wersja 256 GB to wydatek rzędu 5729 zł. iPhone X będzie dostępny w sklepach już od 3 listopada, a zamówienia można składać od 27 października.

PRZEJDŹ DO SKLEPU APPLE I CIESZ SIĘ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI SPRZĘTEM