Dominik Ciula dołączył do Grupy Loando na początku października bieżącego roku. Jest odpowiedzialny za poszerzanie oferty dla klientów i partnerów oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologiczno-procesowych.

Nowy CSO Loando z rynkiem consumer finance związany jest od 9 lat. W swojej karierze zawodowej był głównie zaangażowany w sprzedaż oraz rozwój produktów w kanale digital i sieciach brokerskich. W latach 2019-2021 pełnił funkcję dyrektora sprzedaży w Aasa Polska.

Nowe technologie w branży finansowej. Co planuje Loando?

– Ostatni kwartał tego roku oraz pierwszy kwartał 2022 r. zapowiada się bardzo intensywnie. Pracujemy dalej nad dywersyfikacją oraz poszerzeniem naszej oferty o produkty bankowe, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom naszych klientów i partnerów. Jednocześnie implementujemy nowe rozwiązania technologiczne takie jak marketplace Loando, zapewniający naszym klientom dostęp do wielu produktów w jednym miejscu – mówi Dominik Ciula.

Wśród nadchodzących nowości, o których opowiada CSO Loando znajduje się także m.in. aplikacja mobilna, która ma zapewnić dostęp do finansowania w dowolnym miejscu i czasie.

Dominik Ciula podkreśla również, że Grupa Loando planuje w dalszym ciągu budować potencjał za granicą, na rynkach takich jak ukraiński, rosyjski, czy hiszpański.

Ponadto część wypowiedzi została poświęcona nowemu projektowi Loando. Chodzi o panel agenta, który umożliwia zarządzanie własną bazą klientów w nowoczesny sposób. Więcej na ten temat można dowiedzieć się z ostatniej rozmowy Izabeli Kozakiewicz z Maciejem Suwikiem, co-founderem Loando Group.