Firma Sharpeo po raz kolejny organizuje spotkanie z serii Fire Talk. Tym razem tematem przewodnim będzie: Jak programować, pisać i zarabiać? Wydarzenie odbędzie się w czwartek 15 lutego br., o godzinie 18:30, w Warszawskim coworkingu HubHub.

Czytaj także: Zysk BZ WBK w 2017 roku wyniósł 2,2 mld zł

Kolejna edycja warsztatów

Sharpeo Fire Talk to seria spotkań poświęconych nowym technologiom, łącząca ekspertów IT ze wszystkich obszarów. Po 20 minutowych prezentacjach i debacie uczestniczysz w networking’u, podczas którego w luźnej atmosferze możesz bliżej poznać speakerów, dopytać się o interesujące Cię kwestie oraz poznać innych uczestników.

Jesteś zainteresowany rozwojem w IT? A może szukasz inspiracji do działania? Jeśli tak, to przyjdź na najbliższy Fire Talk i poznaj osoby, które mają bardzo bogate doświadczenie w branży.

Czytaj także: Trzy strzały w bitcoina

Fire Talk - Sharpeo, kolejna edycja

Podczas wydarzenia poruszone zostaną następujące kwestie:

  • Co robić, aby zapewnić sobie ciągły rozwój na ścieżce programistycznej?
  • Co dają social media?
  • Jak podtrzymywać motywację do działania?
  • Jak samodzielnie wydać książkę i zarobić na tym?
  • Debata: Sposoby wydawania książki (self-publishing vs wydawca)

Czytaj także: Aplikacja mObywatel dostępna także na iOS

Wystąpi dwóch prelegentów:

  • Maciej Aniserowicz – programista z kilkuletnim stażem, prowadzi blog devstyle.pl i vlog na Youtube, co więcej jest twórcą podcasta programistycznego DevTalk. Napisał książkę: Zawód: Programista. Wszystko, czego potrzebuje świadomy developer,
  • Mateusz Kupilas – programista i przedsiębiorca. Prowadzi blog JavaDevMatt i kanał na Youtube, kierowany dla Junior Developerów, gdzie publikuje m.in. tutoriale programistyczne. Autor książki: Junior Developer. Wszystko, co trzeba wiedzieć, by zacząć pracę jako programista.

Czytaj także: Elon Musk zarobił 5 mln dolarów na miotaczach ognia

Podczas wydarzenia odbędzie się debata. W dyskusji wezmą udział zarówno prelegenci, jak i wydawcy książek. Opowiedzą oni o procesie wydawniczym ze swojego punktu widzenia.

– Branża IT oferuje bardzo duże możliwości rozwoju – nie tylko stricte technicznego. Po ponad dekadzie działalności zarówno programistycznej, jak i społecznościowej, zebrałem wszystkie swoje doświadczenia w książce „Zawód: Programista”. Proces pisania, samodzielnego wydawania i sprzedaży książki był (i nadal jest) fascynującym przeżyciem. Z chęcią podzielę się swoimi przemyśleniami na ten tematmówi Maciej Aniserowicz.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal Fintek.pl.

Czytaj także: Polskie strony WWW coraz rzadziej z polską domeną