Uruchomiony w 2019 roku eStore Cinkciarz.pl to marketplace, zapewniający klientom dostęp do różnorodnej rozrywki. Można w nim kupić wiele produktów cyfrowych, opłacając zamówienie jedną z wielu dostępnych metod płatności, a także walut.

Nowości w sklepie internetowym Cinkciarz.pl

Gry, muzyka, audiobooki, e-booki, VOD, karty podarunkowe są dostępne pod adresem: estore.cinkciarz.pl. Użytkownicy znajdą tam m.in. kody aktywacyjne czy doładowania do gier i popularnych platform, takich jak: PlayStation, Xbox, Nintendo i ich subskrypcji premium, a także kody dostępu do pakietów MS Office czy oprogramowań antywirusowych. Można również kupić dostęp do Spotify Premium, CDA Premium i Empik Go oraz karty podarunkowe do Empiku i Allegro.

Marketplace jest w pełni zintegrowany z systemem płatności fintechu – Cinkciarz Pay. Dzięki temu klienci mogą opłacić zamówienie w dowolnej z 28 walut, korzystając z wielu wygodnych metod płatności.

Pod koniec zeszłego roku Cinkciarz.pl udostępnił swoim klientom także pożyczki wielowalutowe online. Użytkownik sam określa, jaką kwotę potrzebuje i w jakiej walucie. Następnie wypełnia wniosek online, a po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej czeka na pieniądze. Rozwiązanie było testowane od połowy 2019 roku.

Dodatkowo już niedługo posiadacze karty wielowalutowej Cinkciarz.pl będą mogli skorzystać z debetu w rachunku, czyli ustalonego limitu zadłużenia.