Partner serwisu Visa dla biznesu

Katarzyna Fatyga w globalnym oddziale Diners Club

Asia Stankiewicz
Asia Stankiewicz
Opublikowano: 5 lutego 2018, 14:41 Aktualizacja: 5 lutego 2018, 14:47

Katarzyna Fatyga, prezes Diners Club Polska, od 1 Marca przechodzi do struktur międzynarodowych Diners Club. Będzie pracować dla centrali regionu Europy, Afryki oraz Środkowego Wschodu (EMEA), odpowiadając za zarządzanie relacjami z kluczowymi partnerami oraz rozwój biznesu Diners Club International i Discover Financial Services w Europie Centralnej i Wschodniej.

Katarzyna Fatyga z Diners Club związana jest od 20 lat. Była jedną z pierwszych osób, które tworzyły polski oddział tej firmy na raczkującym jeszcze rynku płatności bezgotówkowych.

Czytaj także: Kredyty na cele ekologiczne w ING Banku Śląskim

Owocna współpraca

Karierę w strukturach zaczęła, jako pracownik działu obsługi klienta.  Zajmowała się m.in. obsługą klienta, współpracą z bankami i korporacjami, współpracą z agentami rozliczeniowymi i rozwojem akceptacji, a później współtworzeniem strategii. Przez 5 lat była także dyrektorem sprzedaży i marketingu. W  2015 r. awansowała na stanowisko dyrektora generalnego, a następnie prezes zarządu polskiego oddziału Diners Club.

– Miałam okazję przejść przez wiele szczebli kariery i dobrze poznać specyfikę działalności firmy. Rynek płatności kartowych w Polsce znam praktycznie od podszewki. Cieszę się, że moja praca została doceniona i z niecierpliwością czekam na nowe wyzwania – mówi Katarzyna Fatyga.

Czytaj także: Szef Samsunga wyszedł z więzienia

Rozwój silnego uwierzytelniania

Polski oddział Diners Club dynamicznie rozwinął się pod kierownictwem Katarzyny Fatygi. Tylko w ciągu ostatnich dwóch lat firma wzbogaciła ofertę produktową, otworzyła się na nowych odbiorców oraz pozyskała wielu partnerów biznesowych.

Marka uruchomiła również nowoczesny system raportowania dla klientów firmowych, wyposażyła karty w mikroprocesory, a także wprowadziła dodatkowe zabezpieczenie silnego uwierzytelniania w Internecie – Protect Buy. W  minionym roku rozpoczęto także proces migracji wszystkich terminali na system zbliżeniowy oraz zmigrowano wszystkie karty na standard NFC. Organizacja od lat utrzymuje stabilną liczbę około 30  000 wydanych kart.

Wkrótce Diners Club ogłosi następcę Katarzyny Fatygi.

Zainteresowanym działalnością Diners Club polecamy wywiad z Katarzyną Fatygą. Porozmawialiśmy o historii firmy, jej ofercie i działalności na polskim rynku – Katarzyna Fatyga, Diners Club – To naszą kartą dokonano pierwszej transakcji w Polsce.

Czytaj także: KNF zamknie giełdy kryptowalut?

[Diners Club Polska/AS]


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

katarzyna-fatyga-globalnym-oddziale-diners-club