Klienci Banku Pocztowego korzystający z kart debetowych mieli dotychczas możliwość wpłacania gotówki na swoje rachunki bezpośrednio w placówkach Poczty Polskiej oraz przy wykorzystaniu wpłatomatów sieci Euronet. Teraz Bank Pocztowy poszerza swoją ofertę w tym zakresie rozwijając współpracę z ITCARD.

Klienci Banku Pocztowego mogą korzystać z wpłatomatów Planet Cash

Urządzenia Planet Cash dostępne są w atrakcyjnych lokalizacjach w tym w ogólnopolskich sieciach handlowych: Biedronka, Carrefour, Intermarche, Netto, Tesco, Społem oraz Mokpol, a także innych dogodnych miejscach takich jak lotniska, dworce, stacje Metra, centra i galerie handlowe czy oddziały banków.

– Na mocy porozumienia udostępniamy dla klientów Banku Pocztowego niemal 1 tys. naszych wpłatomatów. Z tej usługi mogą korzystać zarówno osoby indywidualne jak i firmy. W najbliższej przyszłości planujemy poszerzenie sieci naszych urządzeń dostępnych dla klientów Banku Pocztowego, o kolejne kilkaset wpłatomatów – mówi Piotr Kawczyński, Dyrektor Departamentu Rozwoju i Zarządzania Bankomatami z ITCARD.

Wpłacone we wpłatomatach pieniądze dostępne są dla klienta najpóźniej po 30 minutach od dokonania wpłaty, a opłata za taką operację pobierana jest zgodnie z obowiązującą w Banku Taryfą Opłat i Prowizji dla poszczególnych segmentów klientów.