Partner serwisu Visa dla biznesu

Kolejne zmiany w aplikacji mBanku. Odświeżony wygląd pulpitu

Fintek
Fintek
#Bankowość#mBank
Opublikowano: 25 maja 2020, 14:04 Aktualizacja: 26 maja 2020, 10:19

Z początkiem czerwca klienci mBanku zobaczą zmiany w aplikacji mobilnej. Bank zaprezentuje odświeżony pulpit ze zmianami designu ale też uproszczonymi podstawowymi funkcjami.

Kolejne zmiany w aplikacji mBanku. Odświeżony wygląd pulpitu

To kolejne zmiany w apce mBanku. Kilka tygodni temu pisaliśmy o dodaniu w niej takich nowości, jak zarządzanie usługami na kartach płatniczych czy skanowanie danych z dowodu rejestracyjnego. Więcej na ten temat przeczytacie w podlinkowanym tekście.

Nowa aplikacja mBank

Co nowego w aplikacji mBanku?

Teraz nowa wersja aplikacji to przede wszystkim nowy wygląd pulpitu. Na klientów czeka odświeżona oprawa graficzna i nowy sposób prezentacji poszczególnych funkcji pulpitu. Łuk tempa wydatków zostanie zmniejszony i przesunięty na prawą stronę ekranu (screen powyżej). Dzięki temu ostatnie operacje będą widoczne bez potrzeby przewijania ekranu.

Za pomocą aplikacji można będzie ustawić kolejność produktów widocznych na pulpicie. Wystarczy dłużej przytrzymać produkt palcem (Long press). Dotychczas tę zmianę można było zrobić wyłącznie przez serwis transakcyjny. W nowej wersji podkreślony zostanie także widok dostępnych środków, prezentujących saldo głównego konta.

Widok zostanie również uzupełniony o „Przyszłe płatności” żeby ułatwić przejście do widoku operacji zaplanowanych. Po zmianach klienci zobaczą ulepszone filtry historii – będą one widoczne od razu na ekranie. Dzięki temu jeszcze wygodniej można znaleźć poszukiwane transakcje.


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

kolejne-zmiany-w-aplikacji-mbanku-odswiezony-wyglad-pulpitu