Cashback będzie dostępny w niemal tysiącu sklepów internetowych, za pomocą zarówno aplikacji jak i strony internetowej goodie.pl.

Jak otrzymać zwrot części kosztów?

Wystarczy uruchomić aplikację goodie lub odwiedzić stronę internetową. Kolejny krok to wybranie usługi bądź produktu oznaczonego znaczkiem cashback, przejście do witryny sklepu danej marki za pośrednictwem linku na goodie i zakończenie transakcji. W ciągu jednego dnia roboczego od zakupu, na specjalnym koncie w goodie pokaże się cashback ze statusem „Oczekujący”. Status zmieni się na „Zatwierdzony” po zweryfikowaniu przez sklep poprawności transakcji, nawet w ciągu 30 dni od zakupu. Gdy odzyskamy min. 20 zł możemy dokonać przelewu na wybrane przez nas konto bankowe w Polsce.

Co istotne, cashback łączy się z innymi rabatami dostępnymi na platformie zakupowej goodie, oferowanymi przez sklepy internetowe objęte programem oraz ze specjalnymi zniżkami dedykowanymi dla użytkowników goodie.

Goodie – inteligencja w zakupach

Aplikacja mobilna wykorzystuje takie technologie, jak wyszukiwanie głosowe czy geolokalizacja, które pomagają w zakupach. Platforma przesyła klientom informacje o ofertach dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb i preferencji.

Aplikacja mobilna goodie jest oparta na bezpiecznej, elastycznej i skalowalnej infrastrukturze chmury Microsoft Azure. Dzięki takiemu rozwiązaniu goodie posiada funkcję rozpoznawania obrazu, silnik rekomendacji oparty na machine learning czy narzędzia do obsługi multimediów.

Platforma zakupowa goodie (bezpłatna aplikacja mobilna i strona internetowa) została założona pod koniec 2016 roku przez Bank Millennium jako wewnętrzny start-up. W niespełna dwa lata od powstania aplikacji, pobrało ją ponad 550 tys. odbiorców. Klienci założyli za pomocą goodie, także ponad ćwierć miliona wirtualnych kart lojalnościowych.

Aplikacja goodie jest darmowa i dostępna dla wszystkich użytkowników. Goodie pomaga zarządzać klientom ich preferencjami, czasem, wydatkami a nawet lokalizacją danej usługi czy produktu. Dzięki goodie, można także wyszukać głosowo usługę oraz stworzyć listę zakupów, którą można udostępniać rodzinie i znajomym.