FREE NOW powiadomiło, że od 8 lutego 2021 roku w życie wejdzie nowy regulamin. Główna zawarta w nim zmiana dotyczy płatności za kurs, a mianowicie wprowadzenia opcji „QuickPay”.

Polega ona na realizacji płatności bezgotówkowej bez dokonywania każdorazowej jej autoryzacji poprzez przesunięcie suwaka „zapłać”. Opłata za przekaz będzie pobierana automatycznie – to spore udogodnienie dla osób, które mają rozładowany telefon, doświadcza ich brak zasięgu lub gdy zamawia się przejazd dla osoby trzeciej, np. dla kogoś bliskiego.

Płatności we FREE NOW przechodzą metamorfozę

Płacenie suwakiem nie było bowiem zbyt wygodne. Klienci może nie zapominali o tym, bo taksówkarze im o tym przypominali, ale dla osoby przyzwyczajonej do płatności w tle jakie są obecne w Uberze czy Bolcie (zamykasz drzwi i zapominasz), mogły czuć płatniczy dyskomfort lub nawet większy stres, gdy telefon był bliski rozładowania.

Nie jest to poważna sprawa, ale postęp to tysiące drobnych usprawnień i opcja „QuickPay” należy właśnie do takiej kategorii „przyjemnych innowacji”.

/Fintek.pl/LP