Partner serwisu Visa dla biznesu

LeaseLink dostępny w sklepach Komputronik

Fintek
Fintek
#Fintech
Opublikowano: 4 października 2019, 22:15 Aktualizacja: 4 października 2019, 22:15

Przedsiębiorcy, którzy chcieliby zakupić sprzęt w sklepach Komputronik, mogą już korzystać z oferty leasingu od LeaseLink. Leasing jako metoda płatności dostępny jest już w 120 sklepach stacjonarnych Komputronik. Niebawem usługa trafi także do sklepu internetowego.

Polski Fintech LeaseLink zadebiutował na platformie Mintos

LeaseLink to polski fintech oferujący leasing jako metodę płatności, ale też odroczoną płatność dla przedsiębiorców. Firma szturmem podbija rynek, we właściwym czasie wykorzystała lukę na rynku, a mianowicie fakt istnienia sporej grupy klientów prowadzących działalność gospodarczą, dla których dostępna oferta leasingu niesamochodowego była wybitnie offline-owa. W lutym LeaseLink miał już ponad 20 tys. klientów.

Leasing online dla firm do 50 tys. zł

Klient będący przedsiębiorcą może zakupić produkt wybierając leasing jako sposób zapłaty – oferta przygotowywana jest w ekspresowym tempie, proces wnioskowania odbywa się całkowicie online po podaniu przez klienta danych niezbędnych do weryfikacji. Leasing dostępny jest dla produktów o wartości do 50 tys. zł. 

Z LeaseLink można skorzystać m.in. na Allegro, Mediamarkt, IKEA, a teraz także w sklepach stacjonarnych Komputronik, gdzie niebawem oferta fintechu trafi także do sklepu internetowego. 

W marcu LeaseLink został kupiony przez Grupę mBank. Łączna wartość transakcji wyniosła ponad 100 mln zł. W 2018 roku fintech odnotował przychody na poziomie 13 mln zł. 


Tekst chroniony prawem autorskim. Każdorazowe kopiowanie wymaga zgody redakcji.

Pokaż komentarze (0)

leaselink-dostepny-w-sklepach-komputronik