Aby wziąć udział w loterii obecni użytkownicy programu Bezcenne Chwile muszą zalogować się na konto i wyrazić zgodę na uczestnictwo. Posiadacze kart Mastercard, którzy nie uczestniczą jeszcze w Bezcennych Chwilach najpierw muszą zarejestrować swoją kartę w programie, a dopiero potem zgłosić chęć udziału w loterii.

Nagrody związane z pasjami

Każde przekroczone 10 zł przy płatności kartą w sklepach stacjonarnych lub internecie daje 1 los. Taka sama kwota wydana u partnerów programu daje 2 losy. Zakupy są automatycznie przeliczane na losy.

Co tydzień do wygrania są słuchawki bezprzewodowe Bose Noise Cancelling 700, smartwatch GarminVenu oraz vouchery do empik.com, RTV EURO AGD i Decathlon. Nagrodą główną jest kamper Benimar Tessoro 463 . Zwycięzca będzie miał możliwość zaprojektować wraz z artystą Karolem Banachem grafikę, która znajdzie się na kamperze.

– Wszystko, co robimy w Bezcennych Chwilach, skupia się na pasjach konsumentów. Tak samo jest w loterii. Codzienne zakupy mogą teraz przybliżać nie tylko do wybranego wcześniej celu, ale dają dodatkową szansę na wygranie nagród związanych z różnymi zainteresowaniami – sportem, muzyką czy podróżami. Sam mechanizm loterii przygotowaliśmy tak, by wzięcie w niej udziału było dla konsumenta proste i szybkie – mówi Marcin Klimkowicz, dyrektor ds. rozwiązań lojalnościowych i CRM w polskim oddziale Mastercard Europe.

Loteria trwa do 16 lipca.